Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevko Sözleşme

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

 1. Alper Karadeniz

  Alper Karadeniz CMNet Üyesi

  Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
   
 2. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  Cevap: Çevko Sözleşme

  merhaba.tutturmak zorunda degılsın ama bunu ekımın sonuna kadar yapabılecegın mıktarları bıldırmen gerekır ocak ayında yaparsan bunu ceza alırsınız.çünkü onlarda size güvenerek firmalara belgelendirme yapılıyor. erkenden bildirirseniz yapabılecegınız mıktarları sorun olmaz:)basarılar iyi çalışmalar
   
 3. Berkan Tunçludemir

  Berkan Tunçludemir CMNet Üyesi

  Cevap: Çevko Sözleşme

  yapamayacaginizi onceden bildirirseniz, sizle yeniden belgelendirme yapabileceginiz miktarlarda sozlesmenizi revize ederler.
  gec bildirirseniz cevko size ceza vermez, cevkonun ceza verme gibi bir yetkisi yok.. olsa olsa mahkemelik olursunuz veya soylesmeniz iptal edilir ve bir daha calisamazsiniz.

  zaten aylik bildirimlerinizden yapip yapamayacaginizi anlarlar oradaki uzmanlar...
   
Çevko Sözleşme konusuna benzer içeriklerimiz
 1. TUROB ve ÇEVKO'dan Çevre Projesi

  iTUROB ile ÇEVKO Vakfı, otellerde ortaya çıkan ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanarak geri kazanılması için geçtiğimiz günlerde, işbirliği protokolü imzaladı. TUROB'a bağlı otellerde hayata geçen "Seyahati Seviyorum Geri Dönüşümü Destekliyorum" projesi ile otellerde 'Geri Dönüşüm' başlamış oldu. Proje sayesinde, pilot bölge seçilen Anadolu...
 2. Çevko belgelendirme ücretleri

  Çevko'nun piyasaya sürenlerin belgelendirilmesini yapmasının ücreti hakkında bilgisi olan var mı?
 3. Çevko Sözleşme

  Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
 4. ÇEVKO'dan ünlülerle geri dönüşüm kampanyası

  Türkiye’de ambalaj atıklarının ekonomik ve düzenli geri kazanımı için sanayi, yerel yönetim ve tüketicilerin katkı ve katılımları ile sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin kurulmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyet gösteren ÇEVKO 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında bir dizi etkinlik yürütüyor. Bu kapsamda ÇEVKO ünlü isimlerle TV ve radyolarda kamu spotu olarak geri dönüşüm...
 5. Çevko raporu

  Firmamız olarak market zincirlerine ürün vermeye başlayacağız. Fakat bizden çevko raporu diye bir belge istediler. Tam olarak ne istemiş olabilirler yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ambalaj atıkları olarak şu an için bildiğim piyasaya süren bildirimleri , istedikleri bundan farklı birşeymidir.