Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Denetim Yönetmeliği EKLER

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

ÇEVREYE KİRLETİCİ ETKİSİ YÜKSEK OLAN FAALİYET VEYA TESİSLER EK1

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

ÇEVREYE KİRLETİCİ ETKİSİ OLAN FAALİYET VEYA TESİSLER EK2

Çevre Denetim Yönetmeliği EKLER konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Denetim Yönetmeliği ( etkinlik duyurusu)

Değerli Grup Üyeleri; TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Öğrenci Komisyonu tarafından 18 Aralık Cuma saat 18:00'de "Çevre Mühendisliği Mezunlarını Hiçe Sayan Çevre Denetim Yönetmeliği'ni Tartışıyoruz" başlıklı bir etkinlik düzenlenecektir. Etkinliğe katılımlarınızı bekliyoruz. Yer: TMMOB ÇMO İstanbul Şube İstiklal Cad. Koçtuğ Han No: 178/2
  2. Tavuk Çiftlikleri Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi Bulundurmak zorundamıdır

Tavuk çiftlikleri çevre görevlisi çalıştırmka zorundamıdır acaba ?, (son revize edilen skhkky kapsamında) Kolay gelsin
  3. Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Danışmanlık Günlerimizin İl Müdürlüğüne Bildirimi

[COLOR=#141414][FONT=Georgia] [COLOR=#141414][FONT=Georgia]Sevgili arkadaşlar bulunduğum ilde il müdürlüğü danışmanlık yaptığımız günlerin kontrol amaçlı (gidip gitmediğimizi sanırım kontrol edecekler ?) bildirilmesini istedi. Ancak bunu bütün bir yıl olarak yapılmasını istedi. Ben ise bunu aylık bildirim halinde yaptım ve bir üst yazı ile her ayın sonunda kendilerine yeni takvimin...