Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Denetim Yönetmeliği ( etkinlik duyurusu)

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Değerli Grup Üyeleri;

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Öğrenci Komisyonu tarafından 18 Aralık Cuma saat 18:00'de "Çevre Mühendisliği Mezunlarını Hiçe Sayan Çevre Denetim Yönetmeliği'ni Tartışıyoruz" başlıklı bir etkinlik düzenlenecektir. Etkinliğe katılımlarınızı bekliyoruz.

Yer: TMMOB ÇMO İstanbul Şube
    İstiklal Cad. Koçtuğ Han
    No: 178/2

mail.jpg

Çevre Denetim Yönetmeliği ( etkinlik duyurusu) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Denetim Yönetmeliği EKLER

ÇEVREYE KİRLETİCİ ETKİSİ YÜKSEK OLAN FAALİYET VEYA TESİSLER EK1 1. Ham Petrol, Doğal Gaz, Kömür ve Turba Çıkarma Endüstrisi 1.1. Ham Petrol çıkarılması: 1.1.1. Çıkarılan ham petrol miktarı günde 500 tondan fazla ise, 1.1.2. Kıtasal platformda petrol çıkarılması, 1.2. Doğal gaz çıkarılması, çıkarılan miktar günde 500,000 m³’ten fazla olduğunda, 1.3. 150 ha’dan daha geniş alanlarda açık ocak...
  2. Tavuk Çiftlikleri Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi Bulundurmak zorundamıdır

Tavuk çiftlikleri çevre görevlisi çalıştırmka zorundamıdır acaba ?, (son revize edilen skhkky kapsamında) Kolay gelsin
  3. Çevre Denetim Yönetmeliği Kapsamında Danışmanlık Günlerimizin İl Müdürlüğüne Bildirimi

[COLOR=#141414][FONT=Georgia] [COLOR=#141414][FONT=Georgia]Sevgili arkadaşlar bulunduğum ilde il müdürlüğü danışmanlık yaptığımız günlerin kontrol amaçlı (gidip gitmediğimizi sanırım kontrol edecekler ?) bildirilmesini istedi. Ancak bunu bütün bir yıl olarak yapılmasını istedi. Ben ise bunu aylık bildirim halinde yaptım ve bir üst yazı ile her ayın sonunda kendilerine yeni takvimin...