Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Eğitimi ve Kimyasal Çevre Kirliliği

Konu, 'Türkçe Kitap Tanıtımları' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

İlgili döküman ektedir..

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli Dosyalar:

2. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Ortada bir kitap yokki

3. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Çevre El kitabı hizin tarafınınzdan işletmenize uygun olarak yönlendirici ve eğitici olarak hazırlanması gerekiyor, takildığınız noktalarda çekinmeden görüş istiyebilirsiğniz.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Murat bir kitabın birkaç sayfasını tanıtım için koymuş sanırım.

Çevre Eğitimi ve Kimyasal Çevre Kirliliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  2. Çevre danışmanlığı kapsamına giren tesislere çevre eğitimi

Arkadaşlar çevre danışmanlığı hizmeti vereceğimiz sanayi tesislerine yönelik bi eğitim hazırlamam gerekiyor. Elinde bu şekilde hazırlanmış çevre ile ilgili bir eğitimi olan arkadaş varsa bunu paylaşmak isterse çok makbule geçer. Ayrıca tesise ayda bir gidildiğinde çevre danışmanlığı kapsamında elimizde envanter olması açısından iç tetkik raporu örneği var mı. şimdiden çok teşekkür ederim.
  3. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  4. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...
  5. Çevre görevlisi ve danişmanliği için çevre mevzuat eğitimi

Çevre danışmanlığı firması yada çalıştığınız firmada çevre görevlisi olarak görev alacağınız konularda nelere dikkat etmeniz gerektiği, çevre görevlisi olarak çevre ve şehircilik bakanlığına yapacağınız yasal bildirimlerde hangi yönetmeliklere tabii olduğunuzla ilgili bilgilerin yer alacağı bir eğitim düzenlenecektir. Eğitimlerimiz hafta içi gurubumuz ve hafta sonu grubumuz olacak şekilde...