Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ekonomisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında ramazan duman tarafından paylaşıldı.

1. ramazan duman

ramazan duman CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar

tarım, sanayii kırsal nüfus ve çevre ekonomisi ilişkileri hakkında acil yardıma ihtiyacım var. elinizdeki bilgileri paylaşırsanız sevinirim.

2. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

tüik sitesinden bazı verilere ulaşabilirsin diye sanıyorum

3. ramazan duman

ramazan duman CMNet Üyesi

Baktım ama ulaşamadım. yinede teşekkürler.

Çevre ekonomisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Ekonomisi Araçları

Çevre ekonomisi araçları konusunda tez yazmaktayım. Bu konuda bilgisi olanlar lütfen makale, kaynak vb. güncel ya da değil, bilgilerini referans noktasıyla paylaşabilirler mi? Tezimi son haline getirdiğim zaman sitede paylaşacağım..
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Mühendislik ekonomisi ödevi

Öncelikle merhabalar herkese..Mühendislik Ekonomisi dersinde aldığım ödevi nasıl yapacağıma karar veremedim de bu konuda bana yol gösterip yardımcı olursanız çok sevinirim. ÖDEV ; Sakarya Kırkpınar’da bir işletmenin günlük 20 kw/saat enerjiye ihtiyacı vardır. Aylık elektrik faturası da 2000 TL’dir. İşletme, bu kadar enerjiyi aşağıdaki 2 yöntemden birini kullanarak ihtiyacını karşılamak...
  4. Mühendislik ekonomisi ödevi

Arkadaşlar ödevim bu yardımcı olursanız veya yön gösterirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :) Ödevin Konusu: Gruptaki bir kişinin Atıksu Arıtma projesinde yapmış olduğu projelerin bilgilerini kullanarak ilk yatırım maliyetini ve işletme maliyetini YILLIK olarak hesaplanması gerekmektedir. (Çevre Danışmanlık Firmalarından Bilgiler alınabilir) İlk yatırım maliyeti (P): Ör: Paket Atıksu...