Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi başvurusu

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Baran Can tarafından paylaşıldı.

1. Baran Can

Baran Can CMNet Üyesi

31.12.2013 tarihinde mesai saati içersinde çevre görevlisi belgesine başvurumu tamamladım. bu yeni çıkan sınavlı yönetmelik 01.01.2014 tarihinden sonraki başvurular için mi geçerli.. yani kısacası başvurum onaylanırmı.. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

eğer başvurunuz tamamlandıysa sorun yoktur çünkü bu yönetmelik artık bugunden itibaren geçerli

3. Baran Can

Baran Can CMNet Üyesi

başvuru onaylandı ama hatta başvurdktan 1saat sonra girip baktığımda değerlendirmede yazıyodu ama şimdi girip baktığımda ise onaylı belgeniz bulunmamaktadır yazıyor. bide eğer onaylanmasa bankaya yatırdığım parayı gerialabilirmiyim acaba.. alınıyorsa nasıl alınır..

4. Sezen Altunbaş

Sezen Altunbaş CMNet Üyesi

Yönetmelik 01.01.2014 tarihinden itibaren geçerli ancak o tarihten önce belgeyi almış olmak gerekiyor, 1 ocaktan önce başvuru yapmış olmak önemli değil.

5. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

dün görüşme yaptım. Olay 2 türlü;

- 31 aralıktan önce başvuru yaptıysan yönetmelik uygulanmadan değerlendirmeye tabi oluyorsun, kabul edildiyse muhtemelen GM Yardımcısında onayda, (kimi sorsam onaydaydı)
    - 1 ocak'tan sonra başvuru almıyorlar henüz çünkü sayfa yenileniyor ve eğitim isteyeceklerini belirttiler. Ancak Web sayfası henüz tamamlanmış değil.

6. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

1 ocaktan önce basvuru yapıldıysa hıcbır sıkıntı olmaz yanı sınava gırmeye gerek yok çünkü değerlendirme aşamasında benim arkadasım aralıkta basvurdu değerlendırılmeye alındı 1 ocaktan once 3 ocak gıbıde kabul edıldı.

7. Baran Can

Baran Can CMNet Üyesi

bende aradım diyorlar genel müdürlükte ama henüz imzalanmamış haftaya tekrarr arayın dediler.

Çevre görevlisi belgesi başvurusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre İzni ve Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusu İçin Gereken Ortak Belgeler

1- ÇED Olumlu yada Gerekli Değildir Kararı (ÇED’ e tabi tesisler için) veya ÇED’ e tabi olmayan tesisler için kapsam dışı olduğunu gösterir yazı. 2- 3194 Sayılı İmar Kanunun Kapsamında; 2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak; -Yapı kullanma izin belgesi -İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden...
  2. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
  3. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  4. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
  5. Mayıs 2012 Çevre Görevlisi Sınavı Başvurusu Hk.

Mayıs 2012 sınavına girdiniz ve kazandınız yapmanız gereken işlemler şunlardır; 1-) Başvurusunu e-izin portalınızda da yapmalısınız, (sınavda başarılı olsanız da bu kaydın e-izin portalı üzerinden işlem görebilmesi için sınav başvurusu yapmalısınız.) 2-) Bilgilerinizi kontrol edin kişi bilgilerinizde kimlik bilgilerini eksiksiz doldurun ve eğitim bilgileri sayfasında diplomanızı dijital...