Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi Belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında M. Hayri Cüneydi tarafından paylaşıldı.

1. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba.Çevre Görevlisi Belgesi için başvurumu kontrol ettiğimde "Kabul Edildi" diyor."Belge" yazısının üzerine tıkladığımda java yüklüyor,açılan pencerede "Belge Üzerinde İmza Yok" diyor."Göster" tuşunu tıkladığımda ise "Dosya '%PDF-'ile başlamıyor" şeklinde bir uyarı yazısı çıkıyor ve belgeyi açmıyor.Bilgisayarımda PDF dosyalını açmak için Adobe Reader yüklü.Java yüklü.Ayrıca ekranın altındaki "İmza" ve "İmza Sil" bölümleri pasif."Geçerlilik Kontrolü" tuşu çalışmıyor.Kısacası ben belgeme nasıl ulaşabilirim.Bilen biri varsa yardım etsin lütfen.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Belge üzerinde imza yok diyor ise bir sorun olabilir. Bakanlıkta Can Bey ile görüşün bu sorun için, o yardımcı olabilir.
    Tel: 0312 207 56 12
    e-posta: izinlisans2@cevreorman.gov.tr

3. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Belgeyi görüntülemeye çalışırken de e-imza kullanılıyor. Mobil imzada nasıl oluyor bilmiyorum. Ama e-imza kullanıyorsanız ve sisteme onunla giriş yapmadıysanız belgenizi görüntüleyemezsiniz.

4. M. Hayri Cüneydi

Sisteme mobil imza ile giriş yaptım.Mobil imza ile giriş yapıp da sonradan görüntüleyebilen arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi acaba?

5. Nebiye K.

Nebiye K. CMNet Üyesi

Merhaba, ben de çevre görevlisine başvuru yapmaya çalıştım ama e-imza yada mobil imza isteği var. Bu konuda bilgi sahibi degilim nasıl bir yol izleyeceğim bilgi verebilirmisiniz?

6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

7. M. Hayri Cüneydi

Bu arada benim görüntüleme sorunum belgeyi mail adresime göndermeleri ile sonuçlandı.Bilgilerinize.

8. Ceyda Ulupınar

Ceyda Ulupınar CMNet Üyesi

Merhaba benimde başvurum onaylandı fakat belge kısmı açılmıyor belgeme nasıl ulaşabilirim acaba.

9.  

Ekli Dosyalar:

10. Kaan Kurt

Kaan Kurt CMNet Üyesi

Çevirim içi yazılım portalında Çevre görevlisi Belgesine ulaşılamıyor.Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı arkadaşlar?

11. Sordan X14

Sordan X14 CMNet Üyesi

evet aynen ulaşamıyorum

12. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

bende belgeyi indirdim ne var içinde diye boş cıktı hayal kırıklığı yaşadım :p

13. melahat

melahat CMNet Üyesi

Şuanda yazılım portalından Çevre görevlisi Belgesine ulaşılamıyor. Çevre görevli belgemizi görüntülemenin başka bir yolu var mı?

14. SenayKS

SenayKS CMNet Üyesi

Bakanlık ile görüştüm arkadaşlar. Sistemde yenileme olduğunu ve belge görüntülemenin bize kapatıldığını bildirdiler.

15. melahat

melahat CMNet Üyesi

Tamam cok tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin

16. inanc788

inanc788 CMNet Üyesi

belgeyi nezaman görebileceğimizi söyledilermi acaba?

17. Emrah6161

Emrah6161 Misafir

Bilgisayarınızın otomatik güncellemelerini kapatın açık olması durumunda javanızın sürümü değişecektir. javanızın sürümünün değişmesi durumunda belge görüntüleyemez (Çevre görevlisi belgesi sistemde güncelleme olduğundan dolayı görünmemektedir) veya imzalama yapamazsınız javanızın sürümü 32 bit 1.6.24 olmalıdır

18. SenayKS

SenayKS CMNet Üyesi

Merhaba, ne zaman görüntüleneceği konusunda net bilgi veremediler maalesef. Ben de her gün girip kontrol ediyorum bir değişiklik var mı diye...

19. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

e imza ile ilgili sorunun çözümü sadece 0312 410 11 11 numarası mı arkadaşlar, ben en son taahhütname imzalama kısmın da imzala yaptıktan sonra 'tamam' butonu çıkmadığı için tamamlayamıyorum, imzalanmadan kalmış oluyor, bir bilgisi olan var mı ?

20. İpekszksn

İpekszksn CMNet Üyesi

Javanızı kontrol edin bence Selma Hanım, geçenlerde bende çok zorlandım. Adobe ve javayı tekrar yükledim düzeldi...

Çevre Görevlisi Belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre görevlisi belgesi

Merhabalar. Çevre mühendisiyim. Çevre görevlisi belgesini almak istiyorum bu belge için son başvuru tarihi var mıdır? Yoksa istediğimiz zaman başvuruda bulunabilir miyiz? Bir de e-imza ve mobil imza alınıyormuş. Bunlardan hangisini seçmeliyiz? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
  3. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  4. 2011 Yılı çevre görevlisi, çevre danışmanlık yeterlik belgesi ücretleri ve yatırılacak banka hesabı

Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi (ÇDYB) :3.000 TL Çevre Görevlisi Belgesi (ÇGB) : 250 TL Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi arasında yapılan protokol ile Döner Sermaye İşletmesinin Bakanlık merkez ve illerde yapılan tüm tahsilatları için Kurumsal Tahsilat (KUTA) hesabı açılmıştır. Bu nedenle kullanılmakta olan Halk Bankası Demirtepe...
  5. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?