Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Yiğit Nimsi tarafından paylaşıldı.

 1. Yiğit Nimsi

  Yiğit Nimsi CMNet Üyesi

  Sisteme giriş yaptığımda çevre görevlisi belgemi görüntüleyemiyorum bu sorunla karşılaşan yada yardımcı olabilecek var mıdır?
   
 2. arzum ist

  arzum ist CMNet Üyesi

  kullandığın pc java destekli olmalıdır
   
 3. Sezen Altunbaş

  Sezen Altunbaş CMNet Üyesi

  Merhaba, ben online.cevre.gov.tr adresinden sisteme giriş yapamıyorum ve şifremi unuttum diyip değiştirip sisteme girmeye çalışıyorum ancak bilgiler hatalı uyarısı çıkıyor. Sorunun ne olduğu hakkında bilgisi olan biri yardım edebilir mi acaba?
   
 4. Murat H. Ünsal

  Murat H. Ünsal CMNet Üyesi

  zaten yenilenen sistemde cogu kisi bende dahil java ile alakasi olmadan belgeye ulasamiyor. Belgeyi bulamiyoruz bir kere nereye sokabildiniz gibi bir mesaj atiyorsunuz zaten geriye donende yok.
   
 5. mtıngır

  mtıngır CMNet Üyesi

  çok haklısın wingsaber kardeşim belge sistemde görünmüyor. bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi açaba
   
Çevre görevlisi belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

  Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
 2. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

  Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
 3. 2011 Yılı çevre görevlisi, çevre danışmanlık yeterlik belgesi ücretleri ve yatırılacak banka hesabı

  Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi (ÇDYB) :3.000 TL Çevre Görevlisi Belgesi (ÇGB) : 250 TL Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi arasında yapılan protokol ile Döner Sermaye İşletmesinin Bakanlık merkez ve illerde yapılan tüm tahsilatları için Kurumsal Tahsilat (KUTA) hesabı açılmıştır. Bu nedenle kullanılmakta olan Halk Bankası Demirtepe...
 4. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

  Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
 5. Çevre görevlisi belgesi

  Merhaba arkadaşlar.Bir fabrikanın arıtma tesisinde mesul müdürlük yapmak için çevre görevlisi belgesi olması zorunlu mu ? Yoksa sadece çevre mühendisi olmak yeterli mi ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.