Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi eğitimi?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Ahu Nur Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Ahu Nur Şahin

Ahu Nur Şahin CMNet Üyesi

Sevgili Arkadaşlar,fabrikadaki arkadaşlarımızdan birini çevre görevlisi eğitimine göndereceğiz.Bakanlık sayfasını da inceledim bir duyuruya rastlayamadım.Yakında böyle bir çalışma olacak mı,duyan var mı?

(2. bir soru da>>>>>çevre yönetim birimi kurma hazırlığındayız,iş güvenliği eğitimi almış ve o iş üzerine çalışan bir arkadaşımıza eğitim aldırmayı düşünüyorlar,hem benim çevre yönetim birimimde hem ISGde çalışabilirmi?)

Sevgiler...

Çevre görevlisi eğitimi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  2. Çevre Görevlisi Eğitimi Ders Notları

Çevre Görevlisi Eğitimi Ders Notları Temel Çevre Eğitimi Ders Notu ve Sunumlar & Çevre Mevzuatı Eğitimi Sunumları burada; http://www.cygm.gov.tr/
  3. Çevre Görevlisi Eğitimi Sınav Soruları

arkadaşlar sınav soruları yayınlanmış sanırım mecburen hepimiz katılacağız istemesekte (http://www.cygm.gov.tr/index.htm)
  4. Çevre Görevlisi Eğitimi Değerlendirme Toplantısı

Değerli Üyelerimiz; Çevre Denetimi Yönetmeliği, Çevre Görevlisi Eğitimi ve Sınavı hakkındaki değerlendirme toplantımıza katılımınızı bekliyoruz. Tarih: 09 Ocak 2010 Cumartesi Saat: 13.00 Yer: ÇMO İstanbul Şubesi İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No: 178/2 Tünel Beyoğlu
  5. Çevre görevlisi ve danişmanliği için çevre mevzuat eğitimi

Çevre danışmanlığı firması yada çalıştığınız firmada çevre görevlisi olarak görev alacağınız konularda nelere dikkat etmeniz gerektiği, çevre görevlisi olarak çevre ve şehircilik bakanlığına yapacağınız yasal bildirimlerde hangi yönetmeliklere tabii olduğunuzla ilgili bilgilerin yer alacağı bir eğitim düzenlenecektir. Eğitimlerimiz hafta içi gurubumuz ve hafta sonu grubumuz olacak şekilde...