• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

merhaba arkadaşlar belge başvurusu yaptıktan sonra ne kadar zamanda değerlendirilir , şuana kadar belgesi onaylanan alan var mı varsa ne kadar sürede aldı ?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

boşuna 400 tl verdik ve taaa angaralara kadar gittik. Yazık ya. Bakanlığımız bile bizi kazıkladı.

100 tlye uzaktan eğitim yapılıyor artık.

Arkadaşlar,

Videoların tam olarak izlemeden diğerine geçemiyorsun .Benim sorunum ben 1.video yu izledim alt da kırmızı ile İZLENDİ yazısı var ama sınav sorusu göremedim.Sistem ,sınav sorularını cevaplamadı diye diğer videoya geçemiyorum..1.video sonunda sınav sorusu gelmiyor...sebebini bilen var mı acaba?

@Fatih Emir aynı sorunu bende yaşadım eğitimim bitti ama sertifikam inmedi birde bitmemiş gibi görünüyordu, bu yazılım işini taşeron bir firmaya yüklemişler bakanlığı aradım ama hata bildirim bölümüne yönlendirdi, cuma günü sorunumu yazdım, pazartesi günü bir mail geldi ve sorunu çözdüler.

Bende ilk günden beri aynı sıkıntıyı yaşıyorum. hata ve istek bildiriminde bulundum halen cevap gelmedi.

Arkadaşlar merhaba,
çevre görevlisi belgesi geldikten sonra çalıştığımız tesise kendi bilgilerimizi nasıl giriyoruz bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar benim de bir sorum olacak. Ben tüm videoları bitirdim. Bir pdf dosyası linki çıktı ancak uyarılardan anladığım ihtiyacımız olan nihai belge bu değil. Sanırım belgeye bir 250 sıkışmış onu da elden Halkbank Kurumsal Tahsilat'a yatıracağız. Sonraki işlemler 2. videoda demişler ancak ben ikinci videoda bunu göremedim. Bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar merhaba. Belgesi onaylanan var mı? 2 haftayı geçti hâlâ değerlendirmede görünüyor.

@aynyesil
videoların %80 inde izlendi ibaresi yazmalı. İleri sardırma veya atlama yaparsanız sertifika açılmıyor maalesef.

Arkadaşlar merhaba eğitim videolarını atlatıp direk testi doğru çözdükten sonra diğer video açılıyor. bu şekilde tamamlarsak herhangi bir problem yaratıyor mu? Şimdiden çok teşekkürler