Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi Ve Danışmanlık Firmalarının Kullanacağı Formatlar

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Kübra Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Arslan

Kübra Arslan Misafir

Ekli Dosyalar:

2. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

İç tetkik raporu formatını formatlar arasında göremedim. Bulabilen var mı?

3. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

Formatların arasında iç tetkik rapor formatı yok, ki olmaması doğal. tesis/faaliyetlerin özelliğine göre değişecektir. http://www.cevremuhendisleri.net/threads/İç-tetkik.2851/ bu başlık altında örnek iç tetkik raporları mevcut.

4. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Söz konusu dosyada
    "Genel Müdürlüğümüzün http://www.csb.gov.tr/gm/ced/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1938 internet adresinde yer alan dokümanlar dosyası içerisinde bulunan “Aylık Değerlendirme Tutanağı Formatı”, “Eğitim Tutanağı ve Formatı” ve “İç Tetkik Raporu Formatı” na uygun olarak hazırlanması gerekmektedir."
    denilmektedir. Bende bu internet adresinde sadece aylık tutanak ve eğitim tutanağını bulabildim. Ben de bu istinaden belirledikleri özel bir format var diye düşündüm.

nur1919 ve Özge Kılıç bunu beğendi.
  5. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

güzel paylaşım teşekkürler

nur1919 ve sdagtekin bunu beğendi.
  6. Cihat Eken

Cihat Eken CMNet Üyesi

bu eğitim formatında istenilen eğitim sunumlarını nereden bulabilirm?

7. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

buyrun iç tetkik formatları

Ekli Dosyalar:

8. Cihat Eken

Cihat Eken CMNet Üyesi

Sunumlar kimsede yok sanırım?

9. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

10. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Dostum o sunumları sen hazırlayacaksın. Var mı öyle hazıra konmak ? ;)

Eda Altınay Tekin bunu beğendi.
  11. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

İç Tetkik raporunun nasıl doldurulacağı hakkında bilgisi olan varmı?

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Eğitim sunumlarını her firma yetkilisinin firmanın yapısına ve çevre yönetimi tarzına göre hazırlamasında fayda var. Bu doğrultuda aşağıdaki linkten çevre ile ilgili modülü seçerek edineceğiniz bilgililerden eğitim notu hazırlama konusunda faydalanabilirsiniz. Ben çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

http://www.megep.meb.gov.tr/mte_program_modul/

13. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

Bakanlığın yayınladığı İç Tetkik Raporunu Dolduran var mı ?

14. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Yav arkadaşlar çok saçma bir soru olabilir ama saçmaysa da kusura bakmayın.İşlerimin yoğunluğundan bu konuyu atlamışım.Bu belirtilen formları sadece danışman firmalardaki çevre görevlisi arkadaşlar mı dolduracak yoksa bizim gibi danışmanlık hizmeti almayan firmalarda istihdam edilmiş tam zamanlı çalışan çevre görevlileri de dolduracak mı?

15. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

eğer yanlış bilmiyorsam yönetmelikte çevre danışmanlık firmalarında çalışanlarında aylık değerlendirme tutanağı hazırlar diye bir ibare yok . ancak ayda bir yada iki gün orda bulunduğumuzu ispat etmek için hazırladığımız tutanaklar kendiliğinden aylık değerlendirme raporlarına dönüştü. Bu nedenle sizin zaten her gün işletmede olduğunuzu düşünürsek bence aylık değerlendirme raporu hazırlanmasına grek yok. Ancak belirli dönemlerde yapılması yeterli diye düşünüyorum. Tabii yinede en iyisi bakanlık ve ya il çevrelerle görüşmek

Çevre Görevlisi Ve Danışmanlık Firmalarının Kullanacağı Formatlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre danışmanlık firmasındaki çevre görevlisi arkadaşların dikkatine.

Arkadaşlar herkese merhaba, Çalıştığım sektör ve bulunduğum organize sanayi bölgesi nedeniyle, etrafımda çevre danışmanlık hizmeti talep eden ve çevre mühendisi olmam itibariyle tarafımdan yardım isteyen bazı firmalar mevcut. İlgilenen çevre danışmanlık firması çalışanı arkadaşlar özel mesaj atarak ya da aşağıdaki e-mail ve telefondan tarafıma ulaşabilirler. Ayrıntılı bilgileri...
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

bu yönetmelik ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı?
  4. Yeni bitirme operasyonu (çevre danişmanlik ve çevre görevlisi)

Arkadaşlar yeni yayımlanan ve çok mantıksız olan çevre görevlisi ve danışmanlık firmaları hakkındaki yönetmelik hakkında çevre mühendisleri odasına görüş bildirelim