Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisinin işten ayrılması

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında s_meyra tarafından paylaşıldı.

1. s_meyra

s_meyra CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba.ben bir maden şirketinde çevre görevlisi olarak çalışmaktaydım,işten ayrıldım çevre görevlisi olarak atama yaptığım şirketten kendimi silmem gerekiyo uğraştım ama yapamadım.yardımcı olur musunuz?

2. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

tesis protokol işlemlerinde işten ayrıl diye birşey var ordan oluyo. az önce yaptım daha.

Çevre görevlisinin işten ayrılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Metal işletmelerinden çıkan atık suyun ayrılması

Dokümana ekten ulaşabilirsiniz...
  2. Çevre görevlisinin görevleri ve kimler çevre görevlisi olabilir?

Çevre görevlisi: Faaliyetleri sonucu çevre kirliliğine neden olan ve/veya neden olabilecek ve Çevre Kanununa göre yürürlüğe konulan düzenlemeler uyarınca denetime tâbi kurum, kuruluş veya işletmelerin faaliyetlerinin mevzuata uygunluğunu, alınan tedbirlerin etkili olarak uygulanıp uygulanmadığını değerlendiren, tesis içi yıllık iç tetkik programları düzenleyen tesiste veya çevre yönetim...
  3. Çevre görevlisi işten ayrılınca..

Arkadaşlar çevre görevlilerimizden biri işi bıraktı. Onun denetim yaptığı firmalarla ilgili ne gibi bir prosedür izlememiz gerekiyor. Onun ve bizim şirket olarak yapacağımız işlemler nedir? Bilenler yardımcı olursa sevinirim. Saygılarımla, Petek Dosdoğru
  4. Çevre görevlisinin vereceği eğitimler (tat lisanslı tesisler için)

İyi günler kolay gelsin herkese. Arkadaşlar aşağıdaki konulara yönelik elinde dökümanı olan arkadaşların bizimlede paylaşmalarını canı gönülden istiyorum.:) Meslektaş Dayanışmasını bekliyorum.#KamuyaÇevreMühendisiLazım 1-Çevrenin önemi ve çevre kirliliğinin sonuçları 2-Çevre kirliliğine neden olan atıklar ve çeşitleri (İşletmeden kaynaklanan atık ve çeşitleri) 3-Çevre mevzuatı gereği...
  5. Atık yağların sudan ayrılması

Merhaba, Bizim firmamızda prosesten çıkan atık yağlarımızın içinde %80 oranında su var ve biz bu suyu yağdan arındırıp olabildiğince susuz hale getirmek istiyoruz. Bu konuda yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.