Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre hukuku sunumlar

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Kübra Ertaş tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

AB uyum sürecinde Türkiye
    Bilgi Edinme Hakkı Kanunu
    Çevre Etiği
    Çevre Hukuku
    Aarhus Sözleşmesi başlıklı slaytlar bulunmaktadır.

Ekli Dosyalar:

Çevre hukuku sunumlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu

Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu
  2. İş Hukuku ve Mühendisler

Değerli meslektaşlarımız; Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi ve yakın çevresinde çalışan mühendislerle, 1 Ekim 2009 Perşembe 12:00-13:00 saatleri arası Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi Toplantı Salonu’nda çalışma yaşamını düzenleyen mevzuatın meslektaşlarımızca yeterince bilinmemesinden dolayı, çeşitli olumsuzluklarla karşılaşıldığında nasıl davranılması gerektiğini ele alacağımız “İş Hukuku ve...
  3. 5 haziran çevre günü için su vakfının hazırladığı sunumlar

5 Haziran Dünya Çevre Günü Sayın grup üyeleri, Her yıl çeşitli etkinliklerle düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü yine yaklaştı.laşık 10 gün sonra birgünlüğüne de olsa çevre anılır olacak. Bende bu kapsamda sizlerden bir konuda yardım rica ediyorum. Elinizdeki ilkokul-Lise seviyesindeki çevre ile ilgili slaytları videoları paylaşırmısınız? Hatta bu paylaşım sadece bizimle kalmasın. Öğretmen...
  4. Çevre Hukuku üzerine Yüksek Lisans yapmak

Merhaba arkadaşlar; Çevre Hukuku üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum lakin Türkiye de bu konu üzerine yüksek lisans yapabileceğim bi üniversite bulamadım. Acaba ben mi yeterince araştıramadım diye bir de sizlere sormak istedim. benim gözden kaçırdığım bir üniversite de var mı?ü Çok teşekkür ediyorum.
  5. Ölçme bilgisi sunumlar

Dosyalara ekten ulaşabilirsiniz.