Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin lisans-danışmanlık...!

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında bükrekoç tarafından paylaşıldı.

 1. bükrekoç

  bükrekoç CMNet Üyesi

  Fabrikamızın günlük üretim kapasitesi 30 ton ve kullandığımız hammaddeler tavuk unu, tavuk yağı, mısır, kepek, buğday, premiks, tuz ve aromalarından evcil hayvan besleme ürünleri yapıyorlar çevre izin ve lisans yönetmeliğinde hangi ek ve hangi maddeden girdiğini bulamadım yardımcı olacak var mı??
   
 2. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  öğütme varmı peki?
   
 3. bükrekoç

  bükrekoç CMNet Üyesi

 4. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  o zaman paketleme yapıyorsanız Ek-2 7.3 e giriyor olabilirsiniz
   
 5. bükrekoç

  bükrekoç CMNet Üyesi

  7.10 da olabilir ama tam kesin bir maddeden girmiyor sanırım
   
 6. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  sadece 7.3 yazıp geçin bence
   
 7. alaattin ışık

  alaattin ışık CMNet Üyesi

  İl Çevre'den Uygunluk yazısı aldınız mı? Eğer almadıysanız önce onun için İl Çevre'ye başvuru yapın onlar zaten tesise geldiği zaman Ek-2'de hangi maddeye girdiğinizi size söylerler. Uygunluk yazınız var ise orda yazar.
   
 8. ibrahim87

  ibrahim87 CMNet Üyesi

  Cevap: Çevre izin lisans-danışmanlık...!

  Arkadaşlar hümik asit üretim tesisi asit üreten tesisler kapsamına girer mi? (Organik gübre=hümik asit) Yönetmelikte belirtilen her türlü asit grubuna girer mi?


  [BILGI]Forumda tamamen büyük harflerle yazı yazmak yasaktır. Mesajınız düzenlenmiştir. İnternet ortamında tamamı büyük harflerden oluşan yazılar bağırmak anlamına gelmektedir.[/BILGI]
   
Çevre izin lisans-danışmanlık...! konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

  Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
 2. çevre izin lisans

  bir tesisin çevre izin lisans kapsamında olması için evsel ve proses kaynaklı atıksuyunun debi aralıklarını nereden bulabilirim arkadaşlar?
 3. Çevre izin lisans-danışmanlık...2...

  kerpitin suyla reax sonucu oluşan asetilen gazının üretimi ve depolanması yapılmaktadır.(Asetilen alkin grubu hidrokarbondur) çevre izin lisans yönetmeliğinde hangi maddeden girebilir yardımcı olabilirmisiniz?
 4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

  Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
 5. Çevre izin ve lisans

  Günaydın Arkadaşlar; Benim bir sorum olacak, Yumurta alım ve satımını yapan bir firmanın Danışmanlığını yapmaktayım. Bu firma dışarıdan hem viol almakta hemde hurda kağıtları alarak viol üretimi yapmaktadır. Bu firma geridönüşüm firması mıdır? yoksa geri kazanım firması mıdır? Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar..