Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre izin ve lisansları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında seval23 tarafından paylaşıldı.

1. seval23

seval23 Misafir

Arkadaşlar bir sorum olucaktı:
    Sokak hurdası olarak tabir edilen yoğunluğu düşük ve büyük hacimli hurdaları işleyerek bunları Türkiye’nin önde gelen demir-çelik fabrikalarına hammadde olarak sağlayan hurda firması ek-1 e mi giriyor?Emin olmak için soruyorum.Ayrıca alması gereken izin ve lisanlar hangileridir?
    Tehlikeli Atık Geri Kazanım izin lisansının dışında alınması gereken lisans var mı?

ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR HAKKINDA YÖNETMELİK
    EK-1
    8. Atık Yönetimi

8.2 Hurdaların veya ömrünü tamamlamış araçların depolama alanları ve/veya işleme tesisleri (Hurda parçalama tesisleri dahil).*

2. seval23

seval23 Misafir

3. Metal Endüstrisi
    3.5 Kapasitesi 2.000 ton/ gün ve üzerindeki hurda demir çelikten çelik üreten tesisler

3. aysekok

aysekok CMNet Üyesi

arkadaslar su saglamak ıcın yapılan sondaj ek1 e tabı gorunuyor fakat belirli bir metreye kadarmı tabı tum derınlıler ıcın ek1 mi gecerlı??

4. devran62

devran62 Misafir

tum derinlikler için.

5. aysekok

aysekok CMNet Üyesi

çok tsk ederm.. ii calısmalar..

çevre izin ve lisansları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  2. Çevre İzinleri ve Lisansları Hk.

Arkadaşlar merhaba... atık yağ geri dönüşümü için Ek-1'e tabiyiz...çevre izin ve lisansları ile ilgili neler yapabilirim...yardımlarınız bekliyorum...
  3. çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

ÇMO'nun bakanlık yardımı ile vermiş olduğu bu eğitimi alan var mı aranızda ne kadar faydalı ve ne kadar gerekli!...
  4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  5. Çevre izin ve lisansları

Arkadaşlar kolay gelsin çevre izin ve lisans yönetmeliğinde lisansları aldıktan sonra 5 yıllık süre dolmadan yeniden çevre izin ve lisansı almaktadır diyor. benim bildiğim yenilenmesi gerekir. Hangisi doğru ?