Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin ve lisanslarında sistem sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sevtap Şanseçer tarafından paylaşıldı.

1. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

2012 ile birlikte sistem sorunu hala devam ediyor.Tam 16 gündür sisteme protokol dahi yükleyemiyorum devamlı hata veriyor Bakanlıktakilere ulaşamıyorum mailllere de cevap vermiyorlar ulaşabildiklerim ise bilgilendirme yapmıyor,bu sorun daha ne kadar devam edecek bu konuda bilgisi olan var mı?

2. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

bizde aynı mağduriyeti yaşiyoruz e imza ile imzalama yapmıyor bilgisi olan var mı?

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Bben Cumartesi günü e-imza kullandım GFB işlemlerinde. Sorun tam olarak nerede ?

4. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

lisans için doya yüklerken mobil imza da sorun yoktu fakat tesis yetkilisi imzasında e imza da sorun çıktı ...

5. erman

erman CMNet Üyesi

bizimde bir haftadır mobil imza problemimiz var..hiçbir belgeyi imzalayamıyoruz.

6. Murat Gülen

Murat Gülen CMNet Üyesi

bir aydır protokol giremiyoruz.

7. Sevinç

Sevinç CMNet Üyesi

Aynı sorun bizde de var ne yapmak lazım acaba?

8. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

sorunu çözdüm...e imza için java da sorun vardı,başarı ile kayd edildi...

9. radres

radres CMNet Üyesi

mütabakat süremiz doldu yenileme yapacaz sisteme yükleme yapamıyoruz bilgisi olan arkadaımız varmı
    teşekkürler

10. Cansu Soysal

Cansu Soysal CMNet Üyesi

Bakanlığı aradım sanırım bu hafta da devam edicek olan bir sistemsel problem varmış. Of yani zaman veroyolar yükleyemiyoruz ne anlamı var ki herneyse gayet normal altyapıyı hazırlamadan direk tek şifreyle tüm giriş bakanlık için çooo..k fazlaydı sanki :)

Çevre izin ve lisanslarında sistem sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-izin kaydet sorunu

e-izin sisteminde izin başvurusunda dosyayı imzalıyorum kaydet komutundan sonra işletim sistemi bekletiyor ve hata veriyor. sorun nasıl çözülür. teşekkürler.
  2. Izin lisan ek kapasamı sorunu

yeni sözleşme yapıtıgım firmamı ek kapsamında neye dahil edeceğimi bilemedim.... ve sizlerden yardım istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. kapasite raporunda : küvet ve düş teknesi imlatı yapmakta oldugu yazıyor. ayrıca raporda tüketilen maddeler ise : AKRİLİK - POLYESTER - ELYAF BEN BU FİRMAYI EK KAPSAMINDA NE OLARAK KAYITEDECEM YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  3. Izin lisans yazılımı belge görüntüleme sorunu

Arkadaşlar bir süredir GFB - İzin belgelerini, taahhütnameyi veya eksiklik belgelerini görüntülebileceğim ekranla ilgili sıkıntı yaşıyorum. Win 7 kullanıyorum ve geçenlerde format attım. Ondan sonra oldu bu sorun. Java son sürüm, Flash son sürüm ( format öncesinde olduğu gibi ) Mozilla ile giriyordum genelde ancak şimdi belge görüntüleme linkleri aktif değil. Üzerine tıklanılmıyor. Sayfayı...