Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre İzinleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında erdemciga tarafından paylaşıldı.

1. erdemciga

erdemciga Misafir

Arkadaşlar cevre izinleri izinlisans.cevre.gov.tr adresinde cuma aksami devreye alindi..ancak cevre ve sehircilik bakanligi malesef cevre izinleri baglantisini yanlis vermis durumda...bu nedenle sistem kapali dusunmeyin , duzenlemeleri biraz zaman alabilir...bu arada eizin ve cevregorevlisi portallarinin su anda karsiligi cevre bakanliginda yok bu nedenle portallarin ikiside kapali ... bu nedenle

izinleri izinlisans.cevre.gov.tr adresinden girebilirsiniz

2. sisteme girdim ama mobil imza felan çalışmıyor ( Parmak izi degeri hesaplanamiyor: Unable to connect to the remote server) sorun var ne zamn düzelr.

3. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

sıkıntı giderildi mi bilmiyorum.. ancak, ben giremiyorum.
    sabahtan beri 3 farklı adres denedim. cevre sehircilik bakanlığı web sitesinde verilen linklerdeki adreslerde kapalı.

su an sisteme girebilen var mı? ayrıca, cevre.cob.gov.tr adresine su anda yeni kayıt yapamıyorum. vergi numarası girdiğim bilgilere ulasamıyor, kullanıcı adı ve sifre girdigimde kullanıcı adı ve sifre hatalı uyarısı alıyorum.

4. ebinat

ebinat CMNet Üyesi

Çevre Bilgi Sistemi adresi değişti, yeni adresinden girebilirsiniz.
    http://online.cevre.gov.tr/
    Çevrimiçi Çevre İzinleri adresinden haberim yok ama sistemin çevre ve şehircilik bakanlığına devri nedeniyle bir süre hizmet verilememekte.

5. KaanDogukan

teşekkür ederim. su an linkten ulaştıgım sayfada sayfa görüntülenemiyor. sanrım yakında aktif olur. diğer izinlisans.cevre.gov.tr 'ye erişim açılmış.

6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

KaanDogukan,

Tarayıcının cookies temizleyip denedin mi hiç? Belki problem bundan kaynaklanıyordur..

KaanDogukan bunu beğendi.
  7. KaanDogukan

evet temizleyince düzeldi.. teşekkürler... :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  8. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

sayfa hala sorunlu imza atılamıyor.

9. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

problem halen devam ediyor

10. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

11. Erman Şenyürek

Erman Şenyürek CMNet Üyesi

İzin/Lisans başvurusu aşamasında 80 gün ek süre verilen tesisimize ait başvuru sürecimizde yaklaşık 30 günümüz kalmıştı. Sitenin revizyon işlemlerinden sonra başvuru sürecimiz için şu cevap çıkmaktadır.
    Eksiklik Bildiriminde Belirtilen Belge(ler)/Bilgi(ler)i Tamamlamanız İçin Verilen Süre 19 Gün Önce Dolmuştur!

Korktuğum başıma geldi. Şimdi nasıl bir yol izleyeceğiz:S

12. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

Benim tesislerin kalan günleri 2 katlanmış :D nasıl iş bu böyle

13. Erman Şenyürek

Geçici Faaliyet Belgesinde son başvuru süre tarihi zaten yazıyor. Sistem inanılmaz derecede işlevselliğini yitirmiş. İzin başvurusunda bulunmak üzere 180 gün sayması gereken sitem 235 günden geriye doğru saymaya mı başlar? Bu ciddi bir hatadır. Nasıl düzeltilecek oda açıkçası tartışılır.

14. bedede var ama gönder butonu aktif bence sorun yok gibi

15. Erman Şenyürek

Tamam gönder butonu aktif olabilir. Yalnız başvuruyu inceleyecek yetkili merci bu durumu nasıl değerlendirecek.

Size verilen ek sürenin dolması ve zamanında başvuru yapmadığınız için 30.12.2011 tarihinde işletmeniz .... adına düzenlenmiş olan Geçici Faaliyet Belgeniz iptal edilmiştir.

Birde bu İzin/Lisans başvurusu yaptığımız, emisyon raporunda eksiklik bulunan ve bu eksikliklerin giderilmesi için 80 gün verilen bir tesisimiz. Şimdi başvuru süreniz 19 gün önceden doldu yazıyor. İzin/Lisans başvuru süreme 10 gün kalan tesise 158 gün başvuru süreniz kaldı diyor.

Bu forumda bu sorunu yaşayan birkaç arkadaş mı sadece?

16. Sedat Azizoğlu

Sorun şimdi çözülmüştür.

17. Sedat Azizoğlu

Arkadaşlar sistem tarihinden dolayı gün hatalı görülüyordu, DÜZELTİLMİŞTİR KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.

18. Erman Şenyürek

Sanırım sisteme sihirli değnek dokundu. Benim sistemimdeki zaman sayacında ki hata düzeldi arkadaşlar.

19. evet sorun çözüldü:)

20. Sedat Azizoğlu

:)

Çevre İzinleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
  2. Çevrimiçi çevre izinleri portalında işverenin çevre görevlisini ataması...

Herkese Merhaba, Çevrimiçi Çevre İzinleri Portalına kendi dijital imzamla girip çalıştığım şirketin Çevre Mühendisi ve Görevlisi olarak kendimi kaydettim. İşveren adına kurumsal dijital imzaya sahip yetkilinin bilgilerini, seçtiğim tesisle ilgili yönetmelik kapsamındaki maddeleri ve bana ait işe giriş bildirgesini de portala yükledim. İşe giriş bildirgesini dijital olarak imzalayarak...
  3. "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı"- Eğitim Duyurusu!

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 17 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ve 24 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi"...
  4. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  5. E-Çevre İzinleri Ek-2 Kapsamında Tesis için Çevre Görevlisi Atama İşlemleri Hk.

Arkadaşlar çevre görevlisi belgesinizi aldınız ve Firmaya bağlı Ek-2 kapsamlı tesiste çevre görevlisi olarak işe başladınız. E-Çevre İzinleri protokol işlemleri şu şekildedir; Protokol işlemi e-izin sisteminde yapılacağı için ayrı olarak belge üzerinde protokol yapmanıza gerek yoktur. Hem Çevre görevlisi olarak sizin hem de İşletme yetkilinizin mobil imza yada e-imzasının olması mutlaka...