Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre izni uygulamaları ile ilgili önemli duyuru

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gülfem Polat tarafından paylaşıldı.

1. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

2. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Benim kafam iyice karıştı.
    Adım 3:Firma/İşletme bilgileri vergi numarasına "Vergi Numarasına Göre Kontrol Et" düğmesine tıklanarak alınır.Danışmanlık Firması / Çevre Yönetim Birimi iseniz "Danışmanlık Firması" seçeneğini işaretleyiniz

bu maddeye göre danışmanlık firması olarak anlaşmalı tesisimi kaydederken mi Danışmanlık firması seçeneğini seçeceğim yoksa kendi danışmanlık firmamı kaydederken mi ?

3. Pınar Esin

Pınar Esin CMNet Üyesi

gfb ve çevre izni başvurusu için kullandığımız http://izinlisans.cob.gov.tr/Yetki/KullaniciGiris.aspx bu sayfanın dışında cevre.cob.gov.tr'ye yeni kayıt mı yapacağız? yoksa artık tüm işlemler için (gfb başvuru vb.) cevre.cob.gov.tr mi kullanılacak?

4. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

5. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

bütün beyan sistemlerini birleştirmek istiyorlar. Ama e-izin Kullanıcı Adları devredışı kalacak. sistemin çevre izin ile çakışması söz konusu.
    şimdiden söyleyeyim.

6. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

sistem birleştirmesi danışmanlık alan firmaların durum hakkında bilgi sahabi olması içindir. brde şifre karmaşasının önüne geçebilmektir. Örneğin: danışmalık yapıyorsunuz ve firma izin sürecini merak ediyor, aldıgı şifre ile durumu bakabilecek. Sizde tek bir şifre ile bütün beyanları gözden geçiereceksiniz. Altyapı yetersiz olasada iyi birşey ilerki yıllarda yapılması gerkeen birşeyin şimdi yapılması böyle sorunlar çıkaracak.

çevre izni uygulamaları ile ilgili önemli duyuru konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg Sorumlu Müdürlerine Önemli Duyuru | LpgSm.com

Merhaba Sayın LPG Sorumlu Müdürleri, Bildiğiniz gibi Haziran Ayında LpgSorumluMudurleri.com adlı sitemizi açtık, bunun yanında akılda kalıcı olması için LpgSm.com u da alarak aynı siteye yönlendirdik. Şimdi sitemizin önemi ve görevleri ile bizim görevlerimiz hakkında ve bunun bize katkısı hakkında çok önemli bazı şeyler paylaşmak istiyorum. Sitemizin görevleri: 1) LPG Alanında...
  2. atık ambalaj beyanı ile ilgili duyuru‏

24.08.2011 tarih ve 28035 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği’nin 9, 10 ve 11 inci maddeleri kapsamında; Ambalaj Üreticileri, Tedarikçiler ve Piyasaya Sürenlerin 2011 yılında ürettikleri, tedarik ettikleri ve piyasaya sürdükleri ambalajlara ilişkin 2012 yılı Ek-4, Ek-5 ve Ek-6 bildirimlerini 2012 yılı Şubat Ayı sonuna kadar göndermeleri...
  3. Bakanlık; http://www.csb.gov.tr/gm/ced/ "Önemli Duyuru" konulu duyuru

Arakdaşlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ewb sitesinde "Önemli Duyuru" başlıklı duyuru yapılmıştır. İçeri aşağıda belirtildiği şekildedir; "12.11.2010 tarihli ve 27757 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik”in Çevre görevlilerinin yükümlülüklerini açıklayan 10. maddenin 1. fıkrasının c bendinde;...
  4. Çok tehlikeli işlerde görevlendirilebilecek (c) sınıfı iş güvenliği uzmanları hakkında önemli duyuru

Merhaba, İSG Katip'te aşağıdaki duyuruya rastladım. Çalışma Bakanlığı'nın sitesindeki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz, İSG Katip'teki ekran görüntüsünü de ekte görebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgisi olan kişiler paylaşımda bulunursa iyi olur. İyi çalışmalar. Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilecek (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Hakkında Önemli Duyuru !!! Bilindiği üzere...
  5. 23 şubat 2014 sınavı ile ilgili duyuru

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girecekler için belge sınıfı sorgulama rehberine ekten ulaşabilirsiniz.