Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre izni uygulamaları ile ilgili önemli duyuru

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gülfem Polat tarafından paylaşıldı.

1. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

2. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Benim kafam iyice karıştı.
    Adım 3:Firma/İşletme bilgileri vergi numarasına "Vergi Numarasına Göre Kontrol Et" düğmesine tıklanarak alınır.Danışmanlık Firması / Çevre Yönetim Birimi iseniz "Danışmanlık Firması" seçeneğini işaretleyiniz

bu maddeye göre danışmanlık firması olarak anlaşmalı tesisimi kaydederken mi Danışmanlık firması seçeneğini seçeceğim yoksa kendi danışmanlık firmamı kaydederken mi ?

3. Pınar Esin

Pınar Esin CMNet Üyesi

gfb ve çevre izni başvurusu için kullandığımız http://izinlisans.cob.gov.tr/Yetki/KullaniciGiris.aspx bu sayfanın dışında cevre.cob.gov.tr'ye yeni kayıt mı yapacağız? yoksa artık tüm işlemler için (gfb başvuru vb.) cevre.cob.gov.tr mi kullanılacak?

4. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

5. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

bütün beyan sistemlerini birleştirmek istiyorlar. Ama e-izin Kullanıcı Adları devredışı kalacak. sistemin çevre izin ile çakışması söz konusu.
    şimdiden söyleyeyim.

6. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

sistem birleştirmesi danışmanlık alan firmaların durum hakkında bilgi sahabi olması içindir. brde şifre karmaşasının önüne geçebilmektir. Örneğin: danışmalık yapıyorsunuz ve firma izin sürecini merak ediyor, aldıgı şifre ile durumu bakabilecek. Sizde tek bir şifre ile bütün beyanları gözden geçiereceksiniz. Altyapı yetersiz olasada iyi birşey ilerki yıllarda yapılması gerkeen birşeyin şimdi yapılması böyle sorunlar çıkaracak.