Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izni yenileme

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Elmas Maden tarafından paylaşıldı.

1. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;
    Bir sorum olacaktı. Kapasite artışı, faaliyet konusu vs. den ötürü yenilenen çevre izni için ücretler yeniden mi yatırılıyor. Süreç baştan mı işliyor??

2. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Sistemden belge yenileme başvurusundan girersen sistem seni yönlendirecektir. Ücret konusu ise aşağıdaki gibidir.

SR. NO.

GELİR KOD NO.

HİZMETİN ADI

2013 YILI BİRİM FİYAT (K.D.V. HARİÇ)

K.D.V. (%18)

2013 YILI BİRİM FİYAT (K.D.V. DAHİL)

186

106

Çevre İzni/Çevre İzin Ve Lisansı Belgesinin Güncellenmesi (Ek1 Listesi Tesis ve Faaliyetler

1.165,25

209,75

1.375,00

187

106

Çevre İzni/Çevre İzin Ve Lisansı Belgesinin Güncellenmesi (Ek2 Listesi Tesis ve Faaliyetler

699,15

125,85

825,00

upload_2013-9-16_12-5-59.png

3. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Düzgün kopyalanmadı. Kısace Ek-1 tesisi ise 1375, Ek-2 tesisi ise 825 TL.

4. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

hımm anladım, yani ücret yatrtılıcaktır. teşekürler

Çevre izni yenileme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre İzni

Merhaba arkadaşlar, Geçici faaliyet belgesi aldığımız plastik geri dönüşüm firması için, izin belgesini alma aşamasında, "ambalaj atığı geri kazanım lisansı" için benden, "Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi" isteniyor. Bu belge hakkında benim bilgim yok, Bu belge nerden temin edilebilir, başka bir ismi...
  2. Deşarj izni ve çevre izni

Arkadaşlar bir yerde çelişkiye düştüm. Bir tesisimde arıtma tesisi var ve deşarj kalite kontrol ruhsatı mevcut. 2014'e kadar da süresi var. Buna göre bu tesise gfb alındıktan sonra ilgili çevre iznine başvurmam gerekiyor mu yoksa deşarj izni süresinin bitmesini beklemem gerekir mi?. Benim bildiğim bu izinler nisan 2012 ye kadar geçerliler. Yani çevre iznine başvurmam gerekiyor. Burada...
  3. Çevre izni

mrhb arkadaşlar şantiye için gfb ve daha sonra çevre iznine başvuracağım.Şantiye sınırları içinde beton santrali mevcut.kırma eleme tesisi ve kalker ocağı şantiye dışında bulunmaktadır.nasıl bi yol izlemeliyim , nerden başlamalıyım gfb ve çevre iznine basvururken.tesekkürler....
  4. Çevre izin sürecini yenileme

Danışmanı olduğum bir firma yakıt türünü değiştirdi ve çevre izin sürecini yenilemesi gerekiyor. bu bağlamda; 1. yakıt türüne bağlı olarak yenilemem gereken evraklar nelerdir. 2. çevrim içi çevre izinleri sisteminde nasıl bir yol izleyecem
  5. Soyadı değişikliği nedeni ile çevre görevlisi belgesi yenileme işlemleri

Yeni evlenen bayan çevre görevlisi arkadaşlarımız için; Allah bir ömür mesut etsin :) Başvuru Takip >>> Belge Başvurusu>>> Belge adı alanında "Soyadı değişikliği nedeni ile belge yenileme (evlilik-boşanma)" seçimini yaparak "Başvuru Yap" butonunu tıklıyoruz. Daha sonra Kişi Bilgileri >>> Kimlik Bilgileri >>> Gelen sayfada TC'nizin...