Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre kimyasında temel prensipler

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında OnurYılmaz tarafından paylaşıldı.

1. OnurYılmaz

OnurYılmaz CMNet Üyesi

Kimyasal Kinetik konusuyla başlayan bu dersin geneli hakkında bana yardımcı olabilecek , paylaşımda bulunabiliecek biri var mı acaba?

2. Havva Bağ

Havva Bağ CMNet Üyesi

Ben önemini biraz geç anlamış olsam da.. Genel olarak bu ders önemlidir. Biz bu dersi teorik ve laboratuvar olarak aldık. Ders içeriği ise kimyanın temel prensipleri öğretilir, çevre kirliliğine neden olan kirletici parametreleri tanımlanır, analizleri yapılır.

OnurYılmaz bunu beğendi.
  3. OnurYılmaz

OnurYılmaz CMNet Üyesi

Son derece haklısınız Havva hanım. Ancak ben henüz teori aşamasında olduğum için sizin kadar kıymetini anlamış değilim.

4. Havva Bağ

Havva Bağ CMNet Üyesi

O zaman sana şimdiden başarılar diliyorum.

5. OnurYılmaz

OnurYılmaz CMNet Üyesi

Çevre kimyasında temel prensipler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Temel İşlemler ve Temel Prosesler

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]TEMEL İŞLEMLER VE TEMEL PROSESLER (Cilt I) [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]yazar :[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]Prof.Dr.YILMAZ MUSLU [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Boyutlar...
  2. Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler

Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler yazar : Prof. Dr. İbrahim Peker Yayın yılı : 2007 Sayfa sayısı : 258 Yayınevi : Birsen Yayınevi Fiyatı : 15 TL Çevre mühendisliğinde temel ilkeler kitabı, konular nedeniyle, su ve atıksu arıtımında temel bilgiler içermektedir. Bu konularla ilgili olarak Türkçe kaynağın az olmasından dolayı, yararlı olacağı düşüncesi...
  3. ISG Temel Prensipler

Baş iş Müfettişi Onan Kuru tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

merhaba arkadaşlar, iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı...
  5. Temel işlevler ve temel prosesler

İyi akşamlar bana temel işlevler ve prosesler dersiyle ilgili çözümlü soru lazım.Herkese şimdiden teşekkürler.