Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Merhabalar;

UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak;

08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler
    ve
    16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir.

Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime ait "Eğitim Ücretini" eğitim duyuru formlarında yer alan hesap numarasına göndererek banka dekontunu, katılımcı adı-soyadı, görevi ve firma adı bilgileri ile ozge.gokmen@uenco.com.tr ya da ilker.mihci@uenco.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Eğitim duyuru broşürlerini ekte görebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle.
    İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Can Avşar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
"Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mevzuatı Eğitimi

[COLOR=#0d0d0d] ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ [COLOR=#0d0d0d] 26 - 27 ŞUBAT [COLOR=black]2009 (550 YTL+KDV ) Ayşegül NUHOĞLU Çevre Yük.Müh Yönetim Sistemleri Uzmanı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetcisi CMC (Certified Management Consultant) KAYIT YAPTIRMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN Endüstri Tesislerinden Kaynaklanan Hava Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği Su Kirliliği...
  2. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  3. Cevre Mevzuati Egitimi

Calistigim Danismanlik sirketi cevre mevzuati egitimi vermek istiyor. Hangi sartlari yerine getirmemiz gerektigini iceren bir link tavsiye edebilirmisiniz . Yada bu konuda bilgisi olan arkadaslarimiz bana yardimci olabilirlerse cok sevinirim. Simdiden cok tesekkurler
  4. Çevre Mevzuatı Eğitimi / İSTANBUL

Arkadaşlar gidip gitmeme konusunda kararsızım, sizce ne kadar yardımcı olacaktır?? Daha önce bu eğitimi alan varmı acaba aramızda?? http://istanbul.cmo.org.tr/index.php/istanbul-egitim/247-egitim
  5. "madencilikte çevre izin ve lisans mevzuatı ve uygulamalar"

Merhaba Arkadaşlar 19.12.2013 tarihinde Ankara'da Madenciler Dayanışma Derneği tarafından “Madencilikte Çevre İzin ve Lisans Mevzuatı ve Uygulamalar” adlı eğitim semineri düzenlenecektir. Seminerle ilgili bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.