Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre mühendisi bilir kişilik

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar;
    bilir kişi nasıl olunur bılen var mı?yada bu işle ilgilenen biri var mı?
    ben az cok arastırdım ama tam ıstedıgım gıbı bır verı bulamadım? yardımcı olursanız sevınırım.

2. Merve Yeşildağ

Cevap: çevre mühendisi bilir kişilik

nereye acmama gerek bılemedım bu yuzden buraya actım yanlıs yer gıbı ama kusura bakmayın

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bazı kurslar açılıyor diye biliyorum kurslara giden kişier adalet bakanlığına bildiriliyor ve bakanlık ihtiyaç oldukça listeden bir kişi çağırıyor. Yada mahkeme özel yetkilendirme ile bir kişi bilirkişi atayabiliyor. Bildiğim bu şekilde ama emin değilim hatalıda olabilir..

4. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Wala ben bulaşmamanızı tavsiye ederim en son 135 lira gibi komik bir rakam aldık ve çokta mantıklı değil 3 kere rapor yoladık, hakim r esmen karar vermemizi bekliyo, bizde yönetmeliklere göre değerlendiriyor olayın oluş tarihinde yürürlükte olan mevzuat kapsamında değerlendirme yapıyoz ama yinede çevreye uzak olan bürokratik insanlara anlatamıyoz, direk birinide şuçlamak etik değil :) bilirkişi raporunda bu nedenle sıkıntılı işler ben bıraktım bilirkişi falan yok abi diyom ben bişi bilmiyom :)

5. Merve Yeşildağ

anladım:D geçmiş olsun mu desek size:D

çevre mühendisi bilir kişilik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tek kişilik dev çevre hareketi

Sabancı Vakfı’nın yeni Fark Yaratan’ı; “Bir gün değil her gün çevreciyim” diyerek Kocaeli’deki kuaför dükkanında atıkların geri dönüşümü için çalışmalar yapan ve çalışmalarını il geneline yayan Rasim Uyan oldu. Rasim Uyan, çıraklık döneminden beri çevreyi korumak için çalışan 25 yıllık bir erkek berberi. Uyan, dükkanındaki çevreci uygulama ve kampanyalarıyla müşterilerinin de çevreye duyarlı...