• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisi iş başvurusu

A

Anonim (4efe)

Merhaba arkadaşlar
Trakya bölgesinde çalışmak istiyorum bildiğiniz çevre müh. arayan yerler var mıdır ?

Önceki cevapları görüntüle…
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
gnehilalİş ilanları vol.4 gibi paylaşımlarda güncel olarak paylaşılıyor. Genel olarak Çorlu bölgesinde ilanlar paylaşılmakta. Siz hangi sektör üzerinde ve tam olarak hangi il-ilçelerde arıyorsunuz ? Bunun dışında yayınlanmayan ilanlar içinde bilgilendirmeler sunulabilir.

Gürkan GÜSLÜGürkan bey şöyle söyleyeyim daha önce geri kazanım /bertaraf sektöründe aynı zamanda çimento sektöründe de kısa bir süre çalıştım.Endüstriyel kuruluşların ve Geri Dönüşüm/Kazanım (Döngüsel Ekonomi - Sürdürebilirlik) sektörlerinde kariyer hayatıma devam etmek istiyorum. Lüleburgaz-Kırklareli öncelikli olmak üzere Trakya bölgesinde bulunan diğer illerde de çalışmak isterim.