Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisi meslektaşlarına destek ol.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Kadir Aydoğan tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Aydoğan

Kadir Aydoğan Misafir

Çevre Mühendislerine sesleniyorum . Birbizimize destek olalım . cevremuhendisleri.net internet sitesinde çok eski değilim . Bu sitede yardımlarını esirgemeyen tüm meslektaşlarıma tşkr ediyorum özelliklede ‎Yasin ASLAN Beye çok tşkr ediyorum.

2. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Cevap: Çevre Mühendisi Meslektaşlarına Destek Ol.

Arkadaşlar her konuda bana gelen istek ve talepleri istisnasız yanıtlamaya çalışıyorum. Elimdeki bütün dökümanlar ve çalışmalar çevre mühendisi arkadaşlarımın hizmetindedir, absürt talepler hariç,
    Allah yar ve yardımcınız olsun ve Allah insanı iftiradan korusun :)
    Herşeye rağmen mesleğimi ve meslekdaşlarımı seviyorum.

Çevre mühendisi meslektaşlarına destek ol. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  2. Bebka çevre dostu mali destek programı

Bursa, Eskişehir, Bilecik illerinde faaliyet gösteren firmalar için çevre desteği Örnek projeler - Atıksu arıtma tesisleri, katı atık toplama, depolama ve bertaraf tesislerinin teknolojik altyapısının geliştirilmesi yeni yöntemlerin uygulanması, kapasitelerinin arttırılmasına yönelik projeler -Baca gazı arıtma sistemlerinin kurulmasına yönelik projeler -Tarım alanlarında toprak...