Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre mühendisliğinde iş kazaları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Buğra Albayrak tarafından paylaşıldı.

1. Buğra Albayrak

Buğra Albayrak CMNet Üyesi

öncelikle herkese merhabalar.iş güvenliği ve çevre sağlığı dersini alıyorum.çevre mühendisliğinde karşılaşılan iş kazaları olayları ve bunları önleyecek tedbirler neler olmalıdır? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Aslı Cace bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu soruyla istediğiniz ceapları alamazsınız Buğra bey,

Laboratuvarda farklı kazalar vardır
    inşaatta farklı kazalar vardır.

altyapı arıma tesisi, hava gazı sistemleri, emisyon ölçümleri aklıma direk gelen iş kazası olabilecek çalışma konuları. Bunlarda da kimyasallara maruz kalmadani yüksekten düşmedeni göçük altında kalmaya kadar iş kazaları olabilir.

Aslı Cace bunu beğendi.
  3. Melike İlbilgi

Melike İlbilgi CMNet Üyesi

Buğra Bey, 'Çevre mühendisliğinde karşılaşılabilecek riskler' başlığı oldukça geniş kapsamlı olmuş. Atıksu arıtma tesislerinde karşılaşılabilecek genel riskler için bir döküman ekliyorum. Kolay gelsin.

Ekli Dosyalar:

Hüseyin Özçelik ve Aslı Cace bunu beğendi.
  4. Aslı Cace

Aslı Cace CMNet Üyesi

Bilgi paylaşımı için teşekkürler ... :)

5. Melike İlbilgi

Melike İlbilgi CMNet Üyesi

çevre mühendisliğinde iş kazaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler

Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler yazar : Prof. Dr. İbrahim Peker Yayın yılı : 2007 Sayfa sayısı : 258 Yayınevi : Birsen Yayınevi Fiyatı : 15 TL Çevre mühendisliğinde temel ilkeler kitabı, konular nedeniyle, su ve atıksu arıtımında temel bilgiler içermektedir. Bu konularla ilgili olarak Türkçe kaynağın az olmasından dolayı, yararlı olacağı düşüncesi...
  2. Sizce Çevre Mühendisliğinde hazırlık sınıfı gerekli mi?

Evet arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsanız düşüncelerinizi yazar mısınız?
  3. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...
  4. Çevre mühendisliğinde ki iş kazaları ve bunları önleme yöntemleri

Merhaba arkadaşlar; Çevre Mühendisliğinde meydana gelen kazalar ve bunları önleme yöntemleri ile ilgili çok acil dökümana ihtiyacım var. Bu konuyla ilgili paylaşımda bulunulmuş ancak döküman yetersiz. Biraz daha bilgi paylaşımı yapılabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...
  5. Çevre kazalari ile ilgili sunum

Merhaba Arkadaşlar, Çevre kazaları ile ilgili sunuma ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.