Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisliğine giriş

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Ecem Erdinç tarafından paylaşıldı.

1. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

yıldız teknik üniversitesi 2011 ders notları

Ekli Dosyalar:

2. Buket Nur

Buket Nur CMNet Üyesi

Türkçe giriş notları var mı acaba? Paylaşım için teşekkürler

Çevre mühendisliğine giriş konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre bilgi sistemine giriş zorunlu mu?

Kimyasalların envanteri ve kontrolü hakkında yönetmelik ve büyük endüstriyel kazaların kontrolü hakkında yönetmelik gereği, kimyasal madde üreten ve ithal eden firmalar Çevre bilgi sistemine giriş yapmaları gerekiyormuş. Peki firmada kimyasal madde yoksa ve kullanılmıyorsa yinede çevre bilgi sistemine kayıt ettirmek gerekiyormu? Eğer gerekiyorsa kimyasal madde seçilmeden mi kayıt edilecek?...
  2. işe giriş bildirgesi

ben şu anda bir TAT firmasında çalışıyorum. GFB almak için kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyorda bu işe giriş bildirgesi yüklemem gerekiyor ama sistem şu hatayı veriyor '"Dosya Uzantısı Desteklenmediğinden, Dosya Yüklenemedi." ne yapmam gerekiyor acaba
  3. Risk Yönetimine Giriş

Baş iş Müfettişi Fazıl Ölmez tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Sınav giriş kartları

18 Mayıs 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınava giriş kartları yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak sınava nerede gireceğinizi öğrenebilir ve sınav kartınızı bastırabilirsiniz. http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/sinavgiriskarti.aspx Tüm arkadaşlarımıza sınavda başarılar dileriz.
  5. Çevre mühendisliğine giriş dersi gibi mutlaka dinleyin 6.dakika sonrası

Odanın sitesinde gördüm mutlaka altıncı ve yedinci dakikalar arasını dinlemelisiniz: [media]