Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre teşvikleri

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında Orbay Ersen tarafından paylaşıldı.

1. Orbay Ersen

Orbay Ersen CMNet Üyesi

Arkadaşlar Demir-Çelik Fabrikasında çalışmaktayım. Fabrika bünyesinde Atıksu arıtma ve bacalardan kaynaklanan tozlar için toz tutma tesisi bulunmakta. Benden alabileceğimiz Çevre Teşvikleriyle ilgili araştırma yapmam istendi. Bilgisi olan var mı?

2. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

3. Orbay Ersen

Orbay Ersen CMNet Üyesi

Teşekkür Ederim.

Çevre teşvikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  2. Çevre görevlisi `değil` çevre mühendisi`!!!

http://www.cmo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=88683&tipi=17&sube=0 Bazı üniversitelerin adını listede göremedim!!! Biz aşağıda imzası olan Çevre Mühendisliği Bölümleri, Çevre Mühendisi Öğretim Üye ve Görevlileri, 03/12/2012 Tarihinde taslak halinde yayımlanan "Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik" ile ilgili olarak mezunlarımızın mesleki hakları...