Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ve orman bakanlığı atık yönetimi eylem planı 2008-20012

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Çevre ve orman bakanlığı atık yönetimi eylem planı 2008-20012 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  2. Çevre ve Orman Bakanlığı

Çevrecimiyiz yoksa çevre mühendisimiyiz diye tartışıyoruz, o zaman önce bakanlığımızın bünyesinde yer alan Orman Genel Müdürlüğünü irdeleyelim derim. Sizce ormancılık işlerinin bizim bakanlığımız altında yer alması iyimidir, kötümüdür,bizi çevre mühendisliğinden çıkartıp çevreci imajını yerleştiren bir olaymıdır?
  3. tıbbi atık acil eylem planı

acaba elinde tıbbi atık acil eylem planı olan varmı? acıl eylem planı olan arkadaslar paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler
  4. Çevre ve orman bakanlığı /valilik

merhaba arkadaşlar, katı atık yönetiminde 3 tonluk bir tonaj ile katı atık depolama imkanımız olduğunu belirttmiştir. fakat şuanda 3 ton da aşırı derecede fazla katı atık olduğundan dolayı ve katı atık yönetimi planında 3 ton dememişden dolayı bu yanlış beyan olmaktadır. bunun ne gibi sakıncaları vardır _ çevre kanunu baktığımda yanlış beyan için herhangi bir not bulamadım bana yardımcı...
  5. 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı(Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü)

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Hava Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı.