Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim planı izleme raporu

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Kübra tarafından paylaşıldı.

1. Kübra

Kübra CMNet Üyesi

ÇED Firmasında çalışan arkadaşlar elinde Çevre Yönetim Planının İzleme Raporu örneği olan var mı? Acil ihtiyaç bulunmaktadır. Firmanın gizli bilgisi veremiyoruz demeyin merak etmeyin bilgiler bizde saklı kalacaktır. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Çevre yönetim planı izleme raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetim planı

Elinde Alüminyum Fabrikasına ya da başka bir fabrikaya ait, hazırlanmış örnek atık yönetim planı olan var mı??? Çok acilll!
  2. tat atık yönetim planı

gfb sini yeni almış bir tat firmasıyız. Ambalaj atıkları yönetim planı örneği olan varmı? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Belediye yönetim planı

arkadaslar bağlı olduğumuz belediyede 2 adet lisanlı tesis belediye ile yapmış olduğu protokol ve yönetim planı çerçevesinde çalışma yapmaktadır. şehir içinde ki marketlerden herkes kendi mahallesinden almak zorundamıdır yani biz marketler ve alışveriş merkezleri ile ikili sözleşme yaparak oralardan mal alabilirmiyiz? bu bizi zor durumda bırakır mı?
  4. Çevre yönetim planı hakkında

Merhaba uluslararası projelerde kullanılmak üzere çevre yönetim planına ihtiyacım var örnek çalışma yapan var mı ? teşekkürler
  5. Atık yönetim planı

Merhaba Arkadaşlar, Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Ancak Çok acil yardıma ihtiyacım var. Bir Firmada personel müdürü ve evrak takibi olarak çalışıyorum. Atık Yönetim Planı hazırlayıp , Çevre ve Şehircilik il müdürlüğüne sunmam gerekiyor. Ancak gördüğüm kadarıyla zor bir iş. Fabrikamızda üretilen tehlikeli atıklar ; Bor yağı Borlu Metal Talaşı Madeni yağ- Kompresörden çıkan boya...