Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim sistemi örnegi

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Cumhur Bakır tarafından paylaşıldı.

1. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

Herhangi bir endüstri üzerine hazırlanmış Çevre Yönetim Sistemi örnegi varmı arkdaşlar,yardımcı olabılırsenız çok sevınırım
    Teşekkürler...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İstediğiniz gerçekten karmaşık ve uzun bir süreç. Bunu parçalara bölerek yardım isteyin lütfen :)

Zeynep Orhun bunu beğendi.
  3. Fatih_kk

Fatih_kk CMNet Üyesi

Kağıt endüstrisi üzerine örnek bir çevre yönetim sistemi var mı elinizde.

4. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

kağıt endüstrisiyle ilgili bende vardı fakat eve gidince bakmam lazım

5. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

Deri endüstrisi diye kısıtlaya bilirim

6. Ahu Nur Şahin

Ahu Nur Şahin CMNet Üyesi

Ahşapla alakalı dökümanı olan varsa da ben de faydalanabilirim :) özellikle MDF üretimi ile ilgili...

7. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

havaalanına ikilşkin ÇYSK (el kitabı ) hazırlamam gerek..yardımcı olur musunuz ki :)

8. nahidefeyza

nahidefeyza CMNet Üyesi

Hala varsa ben faydalanmak isterim

Çevre yönetim sistemi örnegi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI EĞİTİM KİTAPÇIĞI “ÇEVRE DEĞERLİDİR, TIPKI SİZİN GİBİ” Ocak 2009 - Manisa Hazırlayan ve Sunan : O.Vehbi UÇAL- Makine Mühendisi Eğitim Uzmanı EĞİTİM HEDEFİ “TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ” , ÇEVRE ve ÇEVRE KORUNMASI ÜZERİNDE DURULACAK, ISO 14001 ÇYS. STANDARDI TANITILACAK, ÇEVRE, ÇEVRE...
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Genel yönetim sisteminin; çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, başarıya ulaştırılması, gözden geçirilmesi ve idamesi amacını güden, kuruluş yapısı, planlama faaliyetleri, sorumluluklar, uygulamalar, usuller, işlemleri de içine alan parçasıdır... sunum halindedir..
  3. Çevre Yönetim Sistemi Rehberi

Çevre yönetim sistemi rehberi
  4. Çevre yönetim sistemi rehberi

Çevre yönetim sisteminin kurulmasına yönelik hazırlanmış harika bir rehber. Dökümana ekten ulaşabilirsiniz.
  5. Sağlık tesislerinde çevre yönetim sistemi

Çevre Yönetim Birimimize bağlı 12 sağlık tesisi için çevre yönetim sistem belgesi almak istiyorum. Daha önce bu konuda çalışmış olan var mı? , öncelikle ilgili eğitim ve sertifikaları almak gerekiyordur; ilgili tesiste atık yönetimi mevzuata uygun yürütülüyorsa bu belgeyi almak ta zor olmasa gerek..