Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim sistemleri

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında jujum44 tarafından paylaşıldı.

 1. jujum44

  jujum44 CMNet Üyesi

  Gıda Sektöründe Çevre Yönetim sistemi kurmak istiyoruz. Fakat uygun bir döküman bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
   
 2. FatihYılmaz

  FatihYılmaz CMNet Üyesi

  En uygun doküman ISO 14001 dir bence.
   
  Fatih Özcan bunu beğendi.
 3. jujum44

  jujum44 CMNet Üyesi

  Evet ama uygun bir döküman bulamıyorum. teşekkürler
   
 4. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  ISO 14001 standart metni var ise kalanı size kalmış. Yönetim sistemi firmaya özel olmalıdır. Firma ihtiyaçlarını karşılayabilecek, firma gerçeklerine göre hazırlanmış olmalıdır..
   
 5. jujum44

  jujum44 CMNet Üyesi

  Teşekkürler, aslında yaptıklarımız var sadece sunum için taslak hazırlamaya çalışıyorum. Yani diğer firmaların buna benzer konularda nasıl bir çalışma yaptıklarını görerek örnek hazırlayacaktım, ama teşekkürler bişeyler buldum galiba:)
   
 6. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  jujum44 bulduğun ve oluşturduğu çalışmayı bnlede paylaşabilirmisn acaba? benimde ihtiyacım var
   
Çevre yönetim sistemleri konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Organize Sanayi Bölgelerinde Çevre Yönetim Sistemleri

  T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ KAMU YÖNETİMİ VE SİYASET BİLİMİ (KENT ve ÇEVRE BİLİMLERİ ANABİLİM DALI) ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNDE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ Doktora Tezi Esmeray ALACADAĞLI Tez Danışmanı Prof.Dr.Ruşen KELEŞ Ankara-2004 [COLOR="Red"]Doktora tezini indirmek için buraya tıklayınız. Toplam 446 sayfa
 2. çevre yönetim sistemleri

  son sınıf öğrencisiyim.bir ödevim hakkında çalışan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi.çevre yönetim sistemlerine sahip bir firma için aşagıdaki sorulara yanıt bulmam gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim 1- Kuruluşunuzu tanıtır mısınız? 2- Hangi sektörde hizmet vermektesiniz? 3- Genel amaç ve hedefleriniz nelerdir? 4- Dış piyasayla ilişkileriniz...
 3. Çevre yönetim sistemleri dersi sakarya üniversitesi

  Selam arkadaşlar, Sakarya Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim.Elinizde ÇYS soruları var mı? Sınav klasik,seçmeli,boşluk doldurma şeklinde olacakmış.