Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çift hesap kullanan kullanıcılar

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın üyeler,

Sitemizde birçok kişinin çift kullanıcı hesabı kullandığını bilmekteyiz. Çift hesap kullanan kişiler sistemimiz tarafından bize düzenli olarak bildirilmektedir. Bunun önüne geçmek için önümüzdeki günlerde kullanılan çift hesapları birleştirmeyi planlamaktayız.

Çift hesap kullanımlarını incelediğimizde aşağıdaki sebepler ile karşılaşmaktayız;
    1. Kayıt olunurken mail adresini hatalı giren kullanıcılar, açılan hesabı etkin kullanamadığı için yeni hesap açmaktadırlar
    2. Farklı kullanıcı adlarıyla giriş yapma isteği
    3. Şifrenin unutulması sonucu yeni hesap açma
    4. Kullanıcı adının unutulması sonucu yeni hesap açma
    5. Diğer

Çift hesap kullanımı sitemizin kalitesini ve istatistiki verilerini etkilediği için önümüzde ki günlerde tespit edilen çift hesapları birleştireceğiz. Bu süreçte çift hesap kullanan kişiler lütfen bu konunun altında birleştirilmesini istediği hesapları bildirsinler. Ayrıca lütfen hesabınızda değişiklik yapmak istediğinizde yöneticiler ile iletişime geçiniz..

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İsteyenler özel mesajdan da söyleyebilir :)

Bir kayıp yaşamayacaksınız arkadaşlar diğeriyle birleştireceğiz sadece. Böylelikle fazlalıkları temizlemiş olacağız..

3. benim vardı bir hesap ama adını bile hatırlamıyorum

4. Fatih Özcan

Hangi mail adresiyle uye oldugunuzu hatirliyor musunuz Yasemin hanim?

5. yok Fatih bey

6. Fecriati

Fecriati CMNet Üyesi

Benim çift hesabım yok; ip, mac adresi vb. her tip kontrol yapılabilir. Ancak çift hesapla manipülasyon işine girilmediği müddetçe internet ortamında anonimliği korumak gerektiği inancındayım.

7. Fatih Özcan

Manipülasyon yapılıp yapılmadığını takip edemiyoruz maalesef. Sistemimiz aynı bilgisayardan yapılan girişleri bize bildiriyor fakat bazı hesap isimleri tamamen farklı oluyor bu nedenle takip etmek imkansız oluyor.. Aynı bilgisayardan 5 kişinin giriş yaptığı günler oluyor.

8. Ö_Özcan

Ö_Özcan CMNet Üyesi

Çift hesap kullanan kullanıcılar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hesap Atölyesi 2003

Harita kordinat dönüşümleri yapabileceğiniz küçük ama gerçekten faydalı bir program. Programa ekten ulaşabilirsiniz.
  2. çift anadal ve yandal ile ilgili

merhabalar ben akdeniz üniversitesi öğrencisiyim.2. sınıfa başlıcam bu sene.ortalamam 3.15 ve bunu değerlendirmek istiyorum. teknik lise mezunu olduğum için sakarya üni. elektronik öğretmenliğine gittim ilk olarak.katsayı kararı açıklanınca okulu 3. sınıftan bırakıp tekrar öss ye girdim. yani benim 3 sene kaybım oldu ve bu kaybı çap yaparak yada en azından yandal yaparak telafi edebilirim...
  3. tekstil end. renk giderimi için fenton prosesi kullanan ?

Merhaba, Tekstil end. için bir teklif hazırlıcam fakat proseste koagülasyon, fenton prosesi, ozon sistemleri arasında seçim yapıcam. ozonla beraber örneğin H2O2 kullanmak istiyorum. Akışım ızgara+dengeleme+koa+floc+DAF+havalandırma+çöktürme+ozon mu olmalı ya da ızgara+dengeleme+DAF+H2O2+havalandırma+çöktürme+ozon mu? çözemedim bir türlü bu fenton prosesi nasıl kullanılıyor acaba?...
  4. Casio fx 82 es hesap makinesi

Merhaba arkadaşlar, x ve ye ekseni kesen noktaları biliyorum bunlar yardımıyla grafiğin eğimini nasıl bulabilirim?
  5. Aynı atıksu arıtma tesisini kullanan tesislerin çevre izin başvurusu hak.

Arkadaşlar danışmanlığını yapmış olduğumuz iki tesisin atıksuları ortak kullanılan biyolojik atıksu arıtma tesisi verilmektedir Fakat tesislerden sadece biri arıtılmış suyu bahçe sulama suyu olarak kullanmaktadır. Budurum da iki tesis içinde ayrı ayrı çevre izni başvurusu yapılması gereklimi yoksa sadece bahçe sulama suyu olarak kullanan tesisi için Çevre izni alıp diğer tesislede atıksuyunu...