Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cmnet 5 yaşında :)

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

1. Eagle

Eagle CMNet Developer

Dünden bugüne CMNet;

cmnet-istatistik.png

Sitemizin neredeyse her bölümü aktif durumda. Biz, tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz..

Saygılar, sevgiler :)

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Kutlu olsun. Nice yıllara:)

3. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

nice yıllara :) CMNet'i seviyoruz ...bizleri böyle bir ortamda buluşturduğunuzdan dolayıda ayrıca bir kez daha teşekkür ederiz.

4. Tuğba Yeşil Ağca

Tuğba Yeşil Ağca CMNet Üyesi

İyi ki bu site var çok severek takip ediyorum hem birşeyler öğreniyorum hemde hoş vakitler geçiriyorum İYİKİ VARSIN CMNet...:):)

5. Didem Altaş

Didem Altaş CMNet Üyesi

6. Eagle

Eagle CMNet Developer

Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz sevgili üyelerimiz :) asıl siz iyi ki varsınız. 2008'den bugüne bir şekilde geldik. Yeri geldi zor zamanlar geçirdik yeri geldi sıkıntılı günler yaşadık site kapalı kaldı şu oldu bu oldu bir sürü şey yaşandı ama her şeye rağmen sizlerin de desteğiyle devam ediyoruz. Bugüne kadar negatif bir tavrımızı gördüyseniz veya kırıcı olduysak özür dileriz :)

7. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

nice mutlu senelere CMNet ailesi ;)

8. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

nice yıllara..amin :D

9. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Vay be 5 yıl oldu ha :)

Siteyi açmaya karar verdim forum kurma denemeleri falan derken 4-5 ay uğraştım. işi biraz öğrenmeye başladım baktım sitede tek başımayım. Bugün ise çok büyük bir aile olduk.

Zamanında damarıma basarak siteyi açtıran tanımadığım o kişiye çok teşekkür ederim. İçimdeki canavarı uyandırdı :)

10. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Gerçekten çok güzel bir site zamanımızın çoğu burada geçiyor. iyi ki bu siteyi hayata geçirdiniz. ve iyi ki keşfetmişim. emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

11. Ferhat Bağaç

Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

nice faydalı yıllara :) ben katılalı 9 ay olmuş daha :)

12. Onur Kapmaz

Onur Kapmaz CMNet Üyesi

Uzun omurlu olmasi dilegiyle. Bu arada arkadaslar yukaridaki istatistiklere gore yaz aylarinda sitede paylasimlarda azalma oldugu goruluyor. Lutfen kendimizi tatil keyfine kaptirip siteyi ihmal etmeyelim. :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
Cmnet 5 yaşında :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ekolojik pazar 5 yaşında

Türkiye'nin ilk ekolojik pazarı Şişli, 18 Haziran'da beşinci yılını, artık gelenekselleşen bir şenlikle kutluyor. Herkes davetli! Şişli %100 Ekolojik Pazar, Buğday Derneği’nin ekolojik sertifikalı ürünlerin sağlıklı ve güvenilir bir model ile tüketiciye kısa yoldan ve uygun koşullarda ulaşmasına olanak sağlayan pazar projelerinin ilk halkasını oluşturdu. Türkiye’de ekolojik ürünlerin...
  2. Mobile cmnet

Mobile CMNet istiyoruz :)) android için burdan yetkililere duyurulur...