Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cmnet istanbul buluşması (anket)

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Arkadaşlar İstanbul'da düzenlenecek buluşma için aşağıdaki linkte bulunan anket vasıtasıyla tarih önerilerinizi bildirebilirsiniz. Link sayfası üstte kalması açısından yeni konu oluşturdum.

Anket için TIKLAYIN

Anket Sonuçları

Cmnet istanbul buluşması (anket) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Anket yapmak

anket yazmak istiyorum fakat nasıl yapılıyor bir türlü bulamadım evet hayır şeklinde 2 seçenek sunarak yapmak istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. Nükleer enerji -anket

''Çernobil reaktör kazası, bir deney sırasında meydana gelen 20. yüzyılın ilk büyük nükleer kazasıdır. Ukrayna'nın Kiev iline bağlı Çernobil kentindeki Nükleer Güç Reaktörünün 4. ünitesinde 26 Nisan 1986 günü erken saatlerde meydana gelen nükleer kaza sonrasında atmosfere büyük miktarda fisyon ürünleri salındığı 30 Nisan 1986 günü tüm dünya tarafından öğrenildi.'' Sizce nükleer santraller...
  3. Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Arkadaşlar, Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir. Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..
  4. 18/08/2013 ankara buluşması mekan anketi

Arkadaşlar malumunuz buluşma günü gittikçe yaklaşıyor ve buluşma mekanı seçmemiz gerekmektedir. Ben aklıma gelen 4 adet mekanı yazdım. Başka bir arkadaşın aklına güzel bulduğu mekan gelir diye de bir tane "diğer" seçeneği ekledim. Oylama sonucuna göre 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptıracağım. Haydi pamuk parmaklar klavyeye ;)
  5. [28/07/2013] CMnet İstanbul İftar Programı

CMNet İstanbul buluşmasının ilkini iftar programı olarak başlatıyoruz. İmkanı olan tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz. Buluşma Yeri : Filizler Köftecisi Adres : Harem Sahil Yolu no:61 (Kız Kulesi Karşısı) Tarih : 28.07.2013 Saat : 18:30 Not : İftar Menüsü fix menü olup fiyat olarak 55tl dir. Güncelleme Fotoğraflar burada: