Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo eğitimlerinde dağıtılan dökümanlar

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında superjax tarafından paylaşıldı.

1. superjax

superjax CMNet Üyesi

Arkadaşlar odamızın yaptığı eğitimlerde özellikle atıksu arıtma tesislerinin işletilmesi konusunda verilen eğitime katılan var mı? Eğitime ait dökümanları arıyorum.
    Bu dökümanları oda sitede neden paylaşmıyor onu da anlamadım...Herşey mi para...

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşım, ben senin emek verdiğin, zaman ayırdığın çalışmayı senden izinsiz alıp-kullansam üstüne yoldan geçen herkese dağıtsam sen ne hissederdin?

3. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Çoğumuz -ki buna ben de dahilim- eğitimler olmadıkça çok da odayı ziyarete, "neler yapıyorsunuz bakalım, biz de katılalım" vs. demeye gitmiyoruz; bu bir gerçek. Ee bu durumda odaya neden paylaşmıyorsunuz verdiğiniz eğitimlerin notlarını gibi bir soru sorma hakkını ben kendimde bulmuyorum açıkçası.

Melih Coşar bunu beğendi.
  4. Sordan X14

Sordan X14 CMNet Üyesi

tespit doğru.. ancak bir de ihtiyaç oluyor.. buradan herhalde ilk ben öneriyorumdur bunu odanın sayfasında ya da cevresektoru.com sitesinde yapılan eğitimlerin dokümanları eğitim fiyatının belirli bir oranında fiyatla online satılmalıdır! Alın size odaya ek gelir, odanın sitesine fazladan rating

Çmo eğitimlerinde dağıtılan dökümanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Güvenliği Dokümanlar

Acil Durum Planı Formu Örneği
  2. Okullarda Dağıtılan Sütlerin Kutuları Ne olacak??

arkadaşlar lisanslı bir toplama ayırma tesisinde çalışıyorum ve atık yönetim planı uyguladığımız bölgedeki okullarda süt dağıtılmaya başlandı. bu süt kutularını kağıt fabrikası almıyor sebebi de %20 kağıt çıkıyormuş gerisi fire diyorlar. bununla ilgili çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler
  3. Iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde cmnet üyelerine ilave %15 indirim hakkı

[COLOR=rgb(255, 0, 0)]Antalya[COLOR=rgb(0, 0, 0)]' da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almak isteyen üyelerimize ekstra %15 indirim hakkı kazandık! Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler; Apeks İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezine giderek CMNet üyesi olduklarını söylemesi yeterli! Gerekli görülmesi halinde benim veya yönetici arkadaşlarımın isimlerini kullanabilirsiniz. [COLOR=rgb(255, 0,...