Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo genel üye toplantısı

Konu, 'ÇMO Duyurular' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ

GENEL ÜYE TOPLANTISINDA BULUŞUYORUZ

TARİH: 03 NİSAN 2009 CUMA
    SAAT: 19.00

YER: ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
    İstiklal Cd. Koçtuğ İş Hanı No:178/2
    Tünel / Beyoğlu

Tel: 0 (212) 245 89 15
    E-posta: cmoistanbul@cmo.org.tr

Herkesin katılması gereken bir toplantı. Her zaman odadan yana şikayette bulunuyoruz. Buyurun er meydanı sıkıntılarımızı toplantıda paylaşalım gerekirse odayı yapıcı bir şekilde eleştirelim. Oda toplantısına da hazırlık olsun. Lütfen herkes sıkıntılarını burada paylaşsın. Siz gidemeseniz bile giden bir arkadaşımız bu yazılanları aynen aktarır. Evet söz sizde. İlk ben başlayayım. Mesleğimizin olması gereken yere gelememesinde en büyük etkenlerden biride mesleğimizin tam olarak anlaşılmaması, neler yaptığımızın bilinmemesidir bence. Bu kapsamda ÇMO gerek sanayide olsun gerek basında olsun bizimle ilgili her yerde mesleğimizi tanıtan bir bilgilendirme kitapçığıyla mesleğimizi tanıtabilir.

Meslektaşlar arasında büyük bir iletişim problemi var bunun giderilmesine yönelik çalışmalar yapabilir. Toplantı bugün arkadaşlar bir terslik olmazsa katılacağım. Gelenler olursada görüşürüz. Kimse birşey yazmamaış hiç bir sıkıntı yaşamıyor musunuz gerçekten?

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Bende katılmak isterdim bu toplantıya üyelerimizle tanışma imkanıda doğardı hem.Şuanda forumumuz yeni tam olarak oturmadı oyüzden ilgi az, zamanla herkesin ilgisi daha da artıcaktır.Bundan şüphem yok ..

Çmo genel üye toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇMO Genel Üye Toplantısı Yapıldı

Arkadaşlar merhabalar, Bugün ÇMO istanbul şubesinde Genel üye toplantısı yapıldı. Bende katılma fırsatı buldum. Nacizane görüşlerimi paylaşcağım fakat bundan önce bu toplantıda yaklaşık 14 kişi olması beni üzdü. Toplantıda ÇMO faaliyetleri ile ilgili sunum yapılacaktı fakat sohbet ortamının oluşması sayesinde sunum yapılamadı. Benim dile getirdiğim genel sorun Oda-Üye arasındaki iletişim...
  2. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  3. Tmmob çmo bursa ilinde genel üye toplantısı

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizin katılımıyla Bursa ilimizde genel üye toplantısı gerçekleştirilecektir. Genel ve mesleki sorunlarımızı hep birlikte tartışmak ve çözümler üretmek adına 9 Mart 2013 tarihinde saat 14:00‘da gerçekleştireceğimiz toplantımıza katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır. Yer: Bursa EMO Konferans Salonu (BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ...
  4. Iş müfetişleri toplantısı

Beylikdüzü ve Hadımkoy civarı için gerçekleşti ama genel olarak konuya bakış açısını gözlemlemek için çok güzel örnek, Aldığım bilgileri paylaşmak istedim.
  5. [23/11/2013] çmo istanbul genel üye toplantısı (yeni yönetmelikle ilgili)

Arkadaşlar Hepinize Merhabalar, Bildiğiniz üzere resmi gazete de "Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik" yayınlandı. Sabahtan bu saate kadar forum üzerinde bir çok tartışma yapıldı ve halen devam etmekte. Kimileri ÇMO'yu, kimileri de başkalarını suçlamış. Güzel yazanlar da olmuş, konuyu başka yere çekenler de. Bunların hepsi her...