Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo istanbul şube gürültü komisyonu katılım

Konu, 'ÇMO Duyurular' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

GÜRÜLTÜ KOMİSYONU

Komisyonumuz 04.06.2010 tarih ve 27601 sayılı Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği kapsamında yapılan uygulamaları tartışmak ve değerlendirmek, mesleki bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak, meslektaşlarımızın gürültü kirliliği konularında donanımlarını arttırmak, cihaz vs. gibi teknolojiler ile ilgili meslektaşlarımızı bilgilendirmek, yapılan yasal düzenlemeleri takip etmek ve gerekli bilgilendirmeleri yapmak, İstanbul sınırlarında gürültü kirliliği ile çalışmalar yürütmek amacıyla kurulmuştur.

Komisyonda görev almak isteyen üyelerimiz gurultu-istanbul@cmo.org.tr mail yolu ile komisyonda görev almak istediklerine dair dönüş yapması gerekmektedir.

Saygılarımızla

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi Gürültü Komisyonu
    --

Çmo istanbul şube gürültü komisyonu katılım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇMO İstanbul Şube başka bir adrese taşınsın mı?

ÇMO İstanbul şube; en çok aktivite yapılan.çoğu zaman da bulunduğu Koçtuğ Han'ın erken kapatılması sebebiyle bir çok toplantısı erken bitirilmesi gereken bir şubemiz oldu hep. Bir çok toplantı sırf bu sebepten verimsiz geçmiştir. Koçtuğ Han kader olmamalı...
  2. ÇMO İstanbul - Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısı

Mesleki Haklarımız Komisyonu Toplantısına Davetlisiniz Değerli meslektaşlarımız, Çevre mühendisleri olarak mesleğimizi icra ederken pek çok sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Son dönemde gerçekleştirilen önemli düzenlemeler mesleğimizi yeniden şekillendiriyor. Değişen Çevre Kanunu’ndan başlayarak, Çevre Denetimi Yönetmeliği, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında...
  3. Katılım belgesi formatı hkk.

Arkadaşlar günaydın; Çevre Yönetim Birimi olarak çalışanlarımıza yılda en az bir defa aşağıdaki eğitim konularında eğitim veriyoruz. Eğitim Konuları 1-Çevrenin önemi ve çevre kirliliğinin sonuçları 2-Çevre kirliliğine neden olan atıklar ve çeşitleri (İşletmeden kaynaklanan atık ve çeşitleri) 3-Çevre mevzuatı gereği sorumluluklar ve görevler 4-Çevresel yaptırımlar. Sizden ricam verilen...
  4. Çmo istanbul şube son 2 yılda ne yaptı?

Seçimler yaklaştı istanbul şube ye aday olan gruplardan bilgi mailleri gelmeye başladı. Mevcut yönetim demokrat çevre mühendisleri olarak adını değiştirmiş, peki bu iki yıllık süreçte ne yaptılar? Hiç birşey yapmadıklarının farkında oldukları için mi isim değişikliğine gittiler? Meslektaşlar yani üyeler ile iletişme geçmek sadece 2 yıl da bir seçim dönemi yaklaşınca oy istemek için yapılan...
  5. Komisyonlarımız ve çalışmalarına katılım

Sayın Üyemiz, Şube çalışmalarımızın komisyon çalışmaları ile şekilleneceği, faaliyetlerimizi tüm üyelerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz inancı ile yeni bir döneme başlıyoruz. Şubemiz 10.Dönem Yönetim Kurulumuzca oluşturulan 10.Dönem komisyonları aşağıdadır. Bu komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimiz açıklama altında bulunan mail adreslerine iletişim bilgilerini yazıp mail yolu ile...