Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çözünmüş hava flotasyon üniteleri (daf) sistemi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ünitesinin hesabı ve/veya içeriği hakkında elinde döküman olanlar var mı acaba ?

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Ekte konu ile ilgili makaleler yer almaktadır. İnceleyebilirsiniz. İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Fatma Sena, yeşim dede ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Çok teşekkurler sağolun:)

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Rica ederim, iyi çalışmalar:)

Çözünmüş hava flotasyon üniteleri (daf) sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İleri Arıtma Üniteleri Tasarımı

Merhaba Arkadaşlar, İleri arıtma üniteleri olan Kum Filtresi, Aktif Karbon Filtresi, Su Yumuşatma, Kartuş Filtre, Ters Osmoz, Nanofiltrasyon, Ultrafiltrasyon, UV Lamba, vs. nin tasarlama hesaplamalarını referanslarıyla birlikte nereden bulabilirim? Bu sistemler bilgisayar programlarıyla hesaplanıyor fakat bana programı değil de hesaplamaları dediğim gibi açıklama ve referanslarıyla gerekli....
  2. Flotasyon

flotasyon unıtelerı ısletme problemlerı hakkında yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar
  3. Araçlarda iç hava ortam hava kalitesi

arkadaşlar çok acil araçlarda veya taşıtlarda iç ortam hava kalitesiyle ilgili bir tez makale bulmam lazım bana yardım edebilcek biri var mı :(
  4. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  5. Flotasyon tesislerinde emniyet

FLOTASYON TESİSLERİNDE RİSLER VE EMNİYET ÖNLEMLERİYLE İLGİLİ SUNUM YAPMAM GEREKİYOR ELİMDE BİLGİ YOK ŞUAN YARDIMCI OLABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM...