• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çukurova üniversitesi/ su temini

Merve Gül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
arkadaşlar ÇÜ./ÇM bülent hoca ders notu vermiyor ve bir derste onlarca slayt geçiyor not almaya yetişemiyoruz. Eski notlarıolan var mı SU TEMİNİ için. :(

Merhabalar Merve Akgül, eskiden o dersi Zeliha hoca verirdi, Bülent hoca konuları hala Zeliha hocanın notları üzerinden anlatıyorsa paylaşacağım notlar işine yarayacaktır. Zamanında arkadaşım için tarayıp bir kenara koymuştum, umarım işini görür. Bülent hocam şeker gibi adamdır, anlattığı şeyi sorar. Bu yüzden not tutma gayreti göstermeniz bu notlara çalışmanızdan daha hayırlı olacaktır :) İyi çalışmalar ^^

Ekli dosyalar

• Su temini - part 1.zip
    22.2 MB · Görüntüleme: 117
  • Su temini - Part 2.zip
    17.3 MB · Görüntüleme: 87
@Atoma çok teşekkür ederim Zeliha hocayı tanımıyorum 3 yıldır Bülent hoca veriyormuş dersi ve bende 3. sınıfım :) dosyayı indirdim fakat açamadım onunla ilgilenicem. Umarım banada faydalı olur tekrar teşekkürler :)

Bülent hoca derste üzerinde durduğu açıklaya açıklaya anlattığı şeyi kesin sorar hatta hem vize hem finalde sorma ihtimali bile var 10 numara adamdır her konuda öğrenciye yardımcı olur. Bu arada bende bi dosya var 3. sınıf soruları onu yollayayım ne kadar işine yara bilmiyorum ama yine de sen bir bak

Biraz karışık ama işine yarayabilir.

Ekli dosyalar

• 3.sınıf soruları.rar
    15.9 MB · Görüntüleme: 99
@Serhat Mehmet Kar ya bu dosya cidden çok işime yarayacak çok teşekkür ederim. bölümdekilerden göremediğim destek ve fikirleri cidden buradan buluyorum. Bülent hocayla yeni yeni tanışıyorum henüz çözemedim her dersin başında bana bilmediğim sorular sorup durmasa iyi hoca aslında :D