Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇYB Kurma

Konu, 'ARŞİV' kısmında moonege tarafından paylaşıldı.

 1. moonege

  moonege CMNet Üyesi

  Can Bey Merhaba,

  Aynı vergi numarasına sahip 2 tesisimiz bulunmaktadır. Ana merkez sisteme kayıtlıdır. Diğer tesisi sisteme kayıt yaptırmak ve ÇYB kurmak için uğraşıyoruz.
  1. ÇYB kurma adımları içersinde vekaletname dosyasının ekleneceği adımda tesis yetkilisinin vekalet vereceği çevre görevlilieri kısmında hiç kimse gözükmemektedir. Bunun nedeni sanırım tesis yetkilisinin onay vermemesi mi henüz? ayrıca tek bir çevre görevlisi tanıtttım fakat 2. si gireceğim yeri bulamadım. Tesis yetkilisi çevre görevlisine onay verdikten sonra mı diğerini ekleyebileceğim?

  2. TABS içinde ana merkezin kullanıcı adı ve şifresi mevcuttur. Diğer tesis içinde ayrı giriş yapmak daha uygun olacaktır. (farklı adres ve UATF ile atıklar gönderilmekte) Bu nedenle tesis eklemeden sonra diğer tesis için TABS a giriş yapabilecek miyim yoksa onun için ayrı şire mi almak gerekiyor.

  Yardımınız için şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.
   
 2. Beyda Kaya

  Beyda Kaya CMNet Üyesi

  aynı problemi biz de yaşıyoruz. eklenebilen 1 çevre görevlisine ait sgk bildirgesi Tesis yetkilisine ait e-imza ile imzalanıp onay vermesine rağmen 3 haftadır sistem; işletme yetkilisi tarafından onay bekleyen çevre görevlisi bulunmaktadır uyarısı veriyor. eklenen 1 çevre görevlisinini onaylanma işlemi bitmeden 2. çevre görevlisi eklenemiyor sanırım. Her yolu denedim yine de sonuç alamadım siz bir sonuca vardıysanız paylaşırsanız çok sevinirim.

  İyi çalışmalar dilerim.