Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demokratcevmuh 10. dönem adaylarımız

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında burcu akdag tarafından paylaşıldı.

1. burcu akdag

burcu akdag CMNet Üyesi

‘’DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ’’
    MAVİ LİSTE

“Demokrat Çevre Mühendisleri” grubu olarak, yönetmelikler ile mesleğimizin yok edilmeye çalışıldığı, kararnameler ile meslek örgütümüzün demokratik ve bağımsız yapısının tehdit edildiği, rant projeleri ile doğamızda ve kentimizde geri dönüşü mümkün olamayacak yıkımların yaşandığı bu günlerde, Çevre Mühendisleri Odası’nın geleneği olan demokrasi, emek, bilim ve doğa yanlısı tavrı sürdürmek amacıyla ÇMO İstanbul Şubesi yönetimine talibiz.

Katıl Değiştirelim !

Sen Yoksan Bir Eksiğiz !
    #dirençevremühendisi
    #çevregörevlisideğilçevremühendisi

Mavi Liste ÇMO.jpg

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Demokrat çevre Mühendisleri grubunu seçimden başarı ile çıktıkları için tebrik ederim.

3. Sordan X14

Sordan X14 CMNet Üyesi

Demokratlar %46, Değişim %22, Genç %21, TRÇevre %12 yaklaşık olarak almış, iktidar olan grup nasıl oluyo da istanbulda üçüncü oluyo ben onu anlamadım? normal bir zamanda hükümeti kuran partinin istanbuldan belediye başkanlığı çıkaramaması ya da milletvekili seçiminde üçüncü parti çıkması gibi birşey sorgulamak lazım ama belki de sorgulanmadığı için zaten böyle olmuştur

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

@Sordan X14 oda seçimlerini millet vekili seçimi şeklinde düşünmeyin. Genel Merkez seçimleri Şube ve Temsilciliklerin oluşturduğu delegeler arasında yapılan seçimle gerçekleştirilir (zaten şube seçiminde delegelere de oy verdiniz aslında). Bu durumda diğer şube ve temsilciliklerini de düşündüğümüzde çoğunluk hangi grupta ise onlar Genel Merkez Yönetimine seçilirler.
    ÇMO ve TMMOB yönetmeliklerinde seçim ile ilgili usul ve esaslar yazar, bir göz atabilirsiniz.

burcu akdag bunu beğendi.
Demokratcevmuh 10. dönem adaylarımız konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçmiş Dönem Belgelendirme

Merhaba, Firmamız bu yıl içersinde bir isim değişikliği yaptı. Fakat aynı TAT numarasıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Önceki firma ismimizle yaptığımız bildirimleri belgelendirirken bir sorun yaratırmı? Çünkü geri dönüşüm firmalarına kestiğimiz faturalar eski firma ismiyle kesildi.
  2. 3.sınıf (5.dönem) Çevre Biyoteknolojisi Ders Notları

Çevre Biyoteknolojisi dersini alan arkadaşlar için .pdf halinde ders notları. Umarım faydalı olur..
  3. Yaz dönem stajı

Atıksuların arıtılmasına ilişkin gerçekten kendimi geliştirebileceğim bana faydalı olacak bir yerde staj yapmak istiyorum. Sizlerinde önerilerinizi bekliyorum.Bana biraz da olsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Istanbul kalkınma ajansı uzun dönem staj

İstanbul Kalkınma Ajansı uzun dönem stajyerlik için başvurmak istiyorum. Daha önce burada staj yapmış olan biri var ise beni bu konuda bilgilendirebilir mi?
  5. Çmo 12. dönem yönetim kurulu seçimi

Delege olanlar kimi başkan görmek istediğini yazabilir mi kimse ilgilenmiyor mu mesleğiyle haydi bekliyoruz yazın millet konuya bakıp geçmeyin yazın :D demek ki bu oda kimsenin umurunda değilmiş dağılın :) Oda seçimi 16 Mart 2014 Pazar Günü bütün delegelerin odaya sahip çıkmak adına seçime katılmasını bekleriz Delege Listesi ekteki dosyadadır. Listede ismi bulunan arkadaşlar cevap...