Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Denetim

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Ege Çağlar Yeşilyurt tarafından paylaşıldı.

1. iyi günler.
    Danısmanlık yaptıgımız bır fırma ıcın,Bakanlıktan CED kapsam dısı gorusu geldı,pekı bu halde denetım ıcın sorumlu olan mudurluk hangısı olur?yıne ced ızın ve denetım mudurlugu mu yoksa cevre yonetım mudurlugu mu ?

2. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Sorunuzu tam olarak anlayamadım. Hangi konuda denetimden bahsediyorsunuz? Denetime geldiklerinde hangi birimden olursa olsun zaten ÇED kararınızın olması gerekir.

Tarık Can bunu beğendi.
  3. emisyon konulu çevre izni,ve atıkların geri kazanımı ile ilgili lisans.

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

anladığım kadarıyla il müdürlüğü uygunluk yazısına gelecekler.

5. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Bahsettiğiniz konularla ilgili Çevre Yönetiminden geleceklerdir.Ancak bazı il çevrelerde personel yetersiz olduğu için ÇED şubesi ile izin lisans şubesi neredeyse aynı kişilerden oluşuyor. Ancak dediğim gibi ÇED kararını hepsi görmek ister.

6. evet,il müdürlüğü uygunluk yazısı için

Denetim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Birleşik denetim

Çevre Denetim yönetmeliğince denetim sırasında istenen evraklar hakkında veya denetlenen arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi teşekkür ederim iyi çalışmalar
  2. Bileşik Denetim

iyi günler Arkadaşlar... mayıs ayı içinde 3 adet bakanlık iştiraklı bileşik denetimim var. Bu denetimlerde bileşik denetim evrak listesinin dışında extra bir olay gerçekleşiyormu? çevre görevlilerine ceza kesliyor mu? bileşik denetim geçiren atkadaşlardan cevap bekliyorum. iyi günler...
  3. Denetim bilgilendirme toplantısı

ÇSGB İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın 11/03/2013 tarihinde AnkaraTicaret Odasında yapılan bilgilendirme toplantısına Sendikalar, Bakanlık Bürokratları ve davetliler katılmıştır.. İş Başmüfettişi Sayın İ.Selçuk ÇEVİRME denetim planı ve denetim konuları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği toplantının sunumunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Sayın Yasemin YÜCESOY yapılacak denetimin amaçları...
  4. Denetim

arkadaşlar herkese kolay gelsin elime bir yazı ulaştıı bakanlık ve il çevre müdürlüğpü birleşik denetimle firmaları gezecekmiş bilginiz olsun birde gerekli evrakları istiyorlarmış haberiniz olsun.
  5. Iski denetim

Arkadaşlar 7 yıl eski işyerimde baktım. 5 yılda şu an çalıştığım işyerinde fabrikanın atıksu arıtma tesisine bakmaktayım. 12 yıl boyunca hiç bir zaman İSKİ'nin 17.30'da denetlemeye geldiğini görmemiştim. geçende geldiler. kendilerinide yanlış anlamaya mahal vermemek için sormadım. akşam mesai hangi saatlerde diye. akşam İSKİ'nin saha denetim çalışma mesaisi hangi saatler arasında bileniniz var mı?