Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Derslerle ilgili tüm sorunlarınız ve kaynak paylaşımı için buraya

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Kutlay Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Kutlay Gül

  Kutlay Gül CMNet Üyesi

  pdf uzantılı kitaplar heryede ama yinede aradığınızı bulamadıysanız burdan birlikte araştıralım ayrıca derslerle ilgilide kafamıza taklanları buraya yazalım...
   
 2. Uğur Balbay

  Uğur Balbay CMNet Üyesi

  Evet Kutlay arkadaşım bende senin gibi düşünüyorum.....
   
 3. turker

  turker CMNet Üyesi

  Öncelikle herkese merhabalar. Endüstriyel atıksuların arıtılması dersinde aldığım proje doğrultusunda otomotiv endüstrisi atıksularının arıtılmasını araştırmaktayım. En uygun akım şemasını oluşturabilmek için maalesef ki gerekli bilgileri edinemedim.Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler..
   
 4. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Türker merhaba. ÇED raporlarına ve EKK kitaplarına bakmanı öneririrm eğer yinede bulamazsan proses akım şemanı ve proseslerden çıkan kirleticilerini ve miktarlarını yazarsan burada hep birlikte oluşturmaya çalışırız.
   
 5. Eda Parlamış

  Eda Parlamış CMNet Üyesi

  inşallar yararı olur
   

  Ekli Dosyalar:

Derslerle ilgili tüm sorunlarınız ve kaynak paylaşımı için buraya konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Sorularınız / Sorunlarınız

  Arkadaşlar merhabalar. Lütfen kişisel gelişim ve kariyer ile ilgili merak ettiklerinizi bu konu altında sorunuz. Herkes soru sormak için yeni bir konu açamamış dolayısıyla forum düzeni korunuş olur.
 2. Iş ilanı paylaşımı durdurulmuştur

  Sayın üyeler, 4904 kanun numarası ile 05.07.2003 tarihli ve 25159 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Türkiye İş Kurumu Kanunun aşağıdaki maddelerine göre kurumdan izin alınmadan iş bulmaya aracılık etmenin cezası bulunmaktadır. h) (Ek: 15/5/2008-5763/23 md.) Kurumdan izin belgesi almadan iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetinin bir işyerinde veya 9/6/2004 tarihli ve 5187...
 3. Tezim için kaynak veya direk bilgi yardımı arıyorum

  Ataköy ileri biyolojik arıtma tesisi ile ilgili sunum yapacağım ve tesis ile ilgili bilgilere ihtiyacım var(kaç insanın suyunu arıtıyor,iş akım şeması,prosesin şeması vb) bu tarz bilgilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.