Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Devlet su işleri teknik şartnameleri

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arşivimde bulduğum dosyaları paylaşmaya devam edeceğim.

1. Devlet Su İşleri Teknik Şartnameleri
    2. Baraj projesi yapım teknik şartnamesi
    3. Beton işleri teknik şartnamesi
    4. Çelik boru şartnamesi
    5. CTP boru şartnamesi
    6. Drenler ve drenaj işleri
    7. Hidrojeolojik etüt teknik şartnamesi
    8. İçme kullanma ve endüstri suyu temini projesi teknik şartnamesi
    9. İçmesuyu arıtma işleri (proses) teknik şartnamesi
    10. İçme suyu boru hatları teknik şartnamesi
    11. İçmesuyu dezenfeksiyon teknik şartnamesi
    12. Islah ve taşkın koruma yapıları uygulama projeleri yapım işi genel teknik şartnamesi
    13. Izgara ve kapak işleri
    14. Jeoteknik etüt teknik şartnamesi
    15. Kanalizasyon hatları yapım işleri teknik şartnamesi
    16. Sanat yapıları uygulama projeleri yapım işi genel teknik şartnamesi
    17. Su sondajı teknik şartnamesi
    18. Sulama tesislerinde sanat yapıları inşaatı teknik şartnamesi
    19. Sulama ve drenaj uygulama projeleri yapım işi genel teknik şartnamesi
    aa.png

bayrampolat04 bunu beğendi.
Devlet su işleri teknik şartnameleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Devlet şifresi ve mobil imza

Mobil imza başvurusunda bulundum. Yakın zamanda benimde bir mobil imzam olacak. Mobil imzanın nerde ve nasıl kullandığımızı biliyorum lakin bir de e-devlet şifresi denen bir olay varmış bır de, onu anlayabilmiş değilim. Çünkü çevre orman müdürlüklerinde bana mobil imzadan değil e-devlet şifresinden bahsediyorlar. ve karmaşa başlıyor. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı...
  2. Devlet hastanelerinde çevre yönetim birimi oluşturulması hk.

Hastanelerde çalışmak isteyen arkadaşlar veya anlaşma yapmak isteyen danışmanlık firmaları için hastanelerdeki işleyişi, bakış açısını göstermek için kısa bir bilgi verdim, aşağıda görebilirsiniz; Hastaneleri Çevre Denetim Yönetmeliği kapsamında fabrikalardan ayırmamak gerekir. Yani fabrikalarda bir çevre mühendisi ne yapıyorsa hastanede de aynısını yapıyor. Atıkların ayrıştırılması,...
  3. devlet hastaneleri??

merhabalar; devlet hastanelerine çevre denetim yön. göre 3 seçenek sunulmuştur ,çevre yön. birimi kurmak, çevre görevlisi çalıştırmak,danışmanlık hizmeti almak ama devlet hastaneleri çevre görevlisi çalıştırmak isteyincede alım yapma şansı yok çünkü devlet ataması olmadan sadece şirket personeli alabiliyor ama çevre müh. şirket personeli olarak alıncada bu sefer sigortasını yatıran şirketi...
  4. Devlet eski TV'leri, bilgisayarları, buzdolaplarını evlerden toplayacak

[COLOR=black]Çevre Bakanlığı, bozuk bilgisayar, cep telefonu, ömrünü tamamlamış televizyon ve buzdolapları ücretsiz olarak evlerden toplama kararı aldı. Söz konusu hurdaların bilinenin aksine durdukları yerde bile kansorejen etkilerinin olduğu belirtildi. [COLOR=black] Çevre ve Şehircilik Bakanlığı evlerde kullanılan ekonomik ömrünü tamamlamış elektrikli ve elektronik cihazların insan...