Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dib (deşarj izin belgesi) / gsmr görüşü hk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) ile son görüşmelerimiz neticesinde tarafımıza gönderilen Başvuru Formu örneği ektedir.
    Belki lazım olabilir, bilgilerinize sunuyorum. :)

Ekli Dosyalar:

Dib (deşarj izin belgesi) / gsmr görüşü hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Karışık endüstriyel atık suların alıcı ortama deşarj standartlarına uygun olarak deşarj izin belgesi

Herkese kolay gelsin iyi çalışmalar; Arkadaşlar bir konuda kafam karıştı, sizin fikirlerinize ihtiyacım var, Öncelik çalıştığım firma Atık solvent ve atık yağ geri kazanımı yapan bir firma, 2008 yılında Deşarj izin belgesi almış bulunmaktadır.Skky 37. maddesine göre "Karışık Endüstriye atıksuların alıcı ortama deşarj standartları"na göre. ÇKAGİLHY'ince Linsalarını...
  2. Deşarj izin/muafiyet görüşü hk. (Hastane)

Çalıştığım hastanenin desarj izin kapsamında olmadığına dair görüş almak için İSKİ'yi aradım, kendilerinin sadece endüstriler Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı verdiklerini ancak hastanelere bunu vermediklerini ve İl Çevre Müdürlüğünden izin/görüş yazısı almam gerektiğini söylediler. Benim bildiğim alıcı ortama verilmediği sürece il çevre deşarja bakmıyor (İstanbul İl Çevreyi aradım fakat...
  3. Aat deşarj izin belgesi

aat deşarj izin belgesi için hangi belgeler isteniyor?
  4. Satış izin belgesi / katı yakıt satıcısı kayıt belgesi ?

Ekte gönderdiğim yazı hakkındaki görüşlerinizi almak istedim .. bu yazıyı yeni anlaşmayı düşündüğümüz bir Kömür ocağı yetkilisi gönderdi bu yazılanları Çevre Danışmanlığını yaptığımız için bizmi yapmalıyız ? ve yapılması gerekenler ?
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...