Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dilovası Evsel ve Endüstriyel AAT Projesi - (ÇED) Teknik Olmayan Özeti

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

KOCAELİ BÜYÜKSEHİR BELEDİYESİ
    İSU GENEL MÜDÜRLÜGÜ
    VE
    DİLOVASI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜGÜ
    DİLOVASI EVSEL VE ENDÜSTRİYEL
    ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJESİ
    ÇED RAPORU-TEKNİK OLMAYAN ÖZET
    KOCAELİ, GEBZE,
    DİLOVASI BELEDİYESİ, TAVSANCIL BELEDİYESİ
    (KAYAPINAR MAHALLESİ VE YENİMAHALLE)
    İTÜ İNSAAT FAKÜLTESİ
    ÇEVRE MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜ
    (Bir ENVEST Planners Konsorsiyumu üyesidir)

İndirmek için buraya tıklayınız.

2. engin1502

engin1502 Misafir

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Link sağlam çalışmaktadır. Tıkladıgınızda eklediğim resim gibi çıkar. Download'a basmanız gerekmektedir.

Ayrıca dosyayı eklediğimde eklenti ekleme bozuktu sitenin, ek olarak da siteye ekleme yapıyorum.

İyi günler...

adsız..JPG

Ekli Dosyalar:

4. engin1502

engin1502 Misafir

tesekkurler indirdim....

Dilovası Evsel ve Endüstriyel AAT Projesi - (ÇED) Teknik Olmayan Özeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. endüstriyel atıksu arıtma tesisi projesi

merhaba arkadaşlar bitirme tezim için endüstriyel atıksu arıtımı ile ilgili örnek bir projeye ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  2. Endüstriyel atık su arıtma projesi;

İyi günler,Balıkesir üni. çevre müh. bölümünde okumaktayım. 4. sınıf endüstriyel atık su arıtımı proje dersi için herhangi bir endüstri kuruluşunun,fabrikanın arıtım tesislerine giriş ve çıkış parametreleri,debileri vs gerekmektedir. Yardım edebileniniz varsa çok sevineceğim. Bu bilgileri sadece proje amaçlı kullanacağımı da belirtmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. Evsel/kentsel arıtma çamurlarının yönetimi projesi 2. çalıştay sunumları

Proje bitiş tarihi olan 01.06.2013'ü merakla bekliyorum.
  4. Evsel atık su arıtma projesi

Evsel atık su arıtma tesis proje örneği olan var mı nette buldum ama hesaplamalar yok bu konuda bana yardım edebilecek birileri var mı acaba..teşekkür ederim
  5. Evsel ve endüstriyel atık nakliyesi

Fabrikalarda oluşan evsel nitelikli ve endüstriyel atıkların bertaraf tesisine nakliyesini yapan firmalar, nakliye hizmeti verirken; Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi vs. kurumların ilgili birimlerden izin alması gerekir mi? Bu şartlarda nakliye hizmeti veren firmaların araçlarının sahip olması gereken izin belgeleri, özellikleri nelerdir? Tesis olmadan, araç fabrika-döküm...