Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dkkr ve bkkr hakkında

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Batuhan Aşcı tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan Aşcı

Batuhan Aşcı CMNet Üyesi

İyi günler arkadaşlar,
    Kafamı karıştıran bir husus var. Evsel atık sular için; kanal bağlantı belgesine ek olarak DKKR ve ya BKKR başvurusunda bulunmam gerekiyor mu? Yoksa kanal bağlantı belgesi ile bu iki belge aynı anlamamı geliyor.

Bu konu hakkında bir bilgisi olan kimse yok mu yaw :(

Dkkr ve bkkr hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed hakkında

Arkadaşlar hepinize merhaba Biz İstanbul merkezli bir firmayız, Bilecikte ve Eskişehirde iki adet şubemiz bulunmaktadır. Eskişehirdeki şubemiz Ek - 2 den Ek - 1 geçiyor, Sorum şu Aynı vergi numarası altında Eskişehir şubesine alınacak Çed raporunun Bilecik Şubeye herhangi bir etkisi olmaktamıdır, Yatırım Eskişehir şubede düşünüldüğü için Bileciği etkilemez diye düşünüyorum ama yinede...
  2. Dkkr/gprs

Merhaba arkadaşalar.Benim sorum dkkr/gprs nedir yardımcı olursanız sevinirim
  3. Rapor hakkında

Merhabalar. Bir konu hakkında rapor yazmam gerekiyor. Konuyu kısaca belirtmem gerekirse iki komsu sınırı arasında yapılan perde duvarın yüksek yapılmış olmasıdır. benden istenen görüntü kirliliği açısından ne gibi sakıncalarının olduğu ve komşuluk hukuku yönünden ne etkilerinin olduğu. sorularına cevap vermem. Daha önce bu konuyla ilgili rapor yazan var mı?? varsa yardımcı olabilir misiniz?...
  4. Dkkr izni

Merhabalar; Bir hastane için DKKR izni almam lazım. bunu nasıl yapabileceğimi yani gerekli evraklar vb. şeyleri bilmiyorum daha önceden bu izni almış olan biri varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim.
  5. Dkkr ve kanal bağlantı izni

DKKR ile Kanal Bağlantı İzni arasındaki fark nedir?