Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DN65 , DN80 , DN100 lük 3D Küresel vana çizimleri.

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Dosyalar ektedir.

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli Dosyalar:

DN65 , DN80 , DN100 lük 3D Küresel vana çizimleri. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Örnek AutoCAD Çizimleri

Bu Başlık altında altyapı projelerinizde yaptığınız çizimleri paylaşabilirsiniz. Bu çizimler herkese örnek olacaktır. Yazdığınız mesajlarda çizimle ilgili kısaca tanıtımda yaparsanız iyi bir arşiv oluşur burada. Çizimlerinizden antet bilgilerini kaldırmanız yersiz sorunları ortadan kaldıracaktır.
  2. Hazır 2D ve 3D Fittings ( Boru, vana vs.. ) Çizimleri ve LSP dosyaları

Arkadaşlar Çizimlerimizde sık sık kullandığımız fittings elemanları ve bunları kolayca çizmemizi sağlayan lsp dosyalarını ilişikte bulabilirsiniz. İYİ ÇALIŞMALAR
  3. 3.boyutta görünüş çizimleri

mrb arkadaşlar üniversite 1. sınıfayım cevre müh bölümünde teknik resimle başım dertte. 3.boyut çizimlerine geçtik ve hoca internetten çalışmamızı önerdi ben bu konuyla ilgili videolu anlatım kaynağı çok aradım ama bulamadım yarım edebilir misiniz acil.. teşekkürler şimdiden:)
  4. Küresel ısınmanın yerini küresel soğuma mı alıyor?

Bu araştırma ve araştırmada yer alan röportajlar Mithat BEREKET tarafından hazırlanmış olup 28 Ocak 2010 tarihli Pusula programında yayınlanmıştır. Geçtiğimiz kış özellikle Avrupa’nın kuzeyi adeta mini bir buz çağı yaşadı. Sıcaklıklar eksi 22 dereceye kadar düştü. Avrupa’nın en güçlü, refah düzeyi en yüksek ülkelerinde yüzlerce insan soğuktan öldü. Bu durum karsında pek çok...
  5. PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri Fuarı

PaWex 2013, pompa, vana, tesisat sistemleri sektörünün en büyük iş etkinliği PaWex 2013, Pompa, Vana ve Tesisat Sistemleri Fuarı , Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 02-05 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri sektörünün en büyük iş etkinliği!.. PaWex 2013, Pompa, Vana, Su Arıtma Sistemleri Fuarı ,...