Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğal arıtma çiçek

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Nihan Yonkuç tarafından paylaşıldı.

1. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

Yapay sulak alan inşaatında kullanılmak üzere seçilecek bitkiyi (Typha Latifolia) ulaşamıyorum; basit kamış fakat satışına ulaşamıyorum..İlgili arkadaşlar dönerse sevinirim.iyi günler..

2. T.Türüt

T.Türüt CMNet Üyesi

nihannnnnn....

nihannn ya bu kirlilik yükünü kişi başı kirlilik yükü var ya 50 g/kişi.gün nerden almışlar...

Nihan Yonkuç bunu beğendi.
  3. Z.Erdem

Z.Erdem CMNet Üyesi

Nihan Hanım,
    Bende şu anda yapay sulak alanlar hakkında çalışıyorum yardımcı olurmusunuz? İşletiminde sorunlar çıkıyor mu? Bitkilere ulaşabildiniz mi?..

4. kubiay DUMAN

kubiay DUMAN CMNet Üyesi

Kişi başı kirlilik yükleri ahmet samsunlunun kitabında yazıyor :D

Doğal arıtma çiçek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğal Arıtma Ders Notları (SDÜ)

Doğal Arıtma Ders Notları (SDÜ) 2 adet sunumdan oluşmaktadır, formatı pdf dir..
  2. Hindistan’dan bazı doğal arıtma sistemleri örnekleri

HİNDİSTAN’DAN BAZI DOĞAL ARITMA SİSTEMLERİ ÖRNEKLERİ Vahap BALMAN İnş.Yük.Müh+ÇevreYük.Müh Doğal ekosistemler mekanik aksam gerektirmeyen, az masraflı, basit, güvenilir ve projelendirilmesi, inşaatı ve bakım-işletilmesi kolay sistemlerdir. Hindistan’da yüzyılı aşkın bir süreden beri doğal arıtım sistemleri kullanılmaktadır. Arazi sulama sistemleri ilk defa 1890’lı yıllarda büyük...
  3. doğal gaz dağıtımı yapan firmalar

doğal gaz dağıtımı yapan firmalar çevre mühendisi çalıştırmak zorunda mı ? doğal gaz dağıtımı yapan firmalar çevre mühendisi çalıştırmak zorunda mı ?
  4. Doğal arıtma lisans tezi

merhaba lisans tezi icin onerebileceginiz doğal arıtma ile ilgili kaynaklar nelerdir acaba ?