Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dogal ve yapay organik kirleticiler

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında murat yetim tarafından paylaşıldı.

1. murat yetim

murat yetim CMNet Üyesi

atıksu ve arıtma çamurlarındaki zor parçalanır organik maddelerin özellikleri ve çevresel etkileri.

hakkında bilgi lazım nerden nasıl bulabilrim, slayt hazırlamam lazı salı gunune kadar
    şimdiden teşekurler

Dogal ve yapay organik kirleticiler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Organik Hava Kirleticiler

Tüm organik bileşikler, bir veya daha fazla element ile birleşim halinde olan karbonu içerirler. Organik madde tanımını “karbon ve hidrojenin yanı sıra N,S,O,P,As,Sb ve halojenler gibi ametal karakterli elementlerden türeyen bile şiklerin genel adıdır” şeklinde yapabiliriz. Çevre Mühendisleri için organik bileşiklerin fizikokimyasal ve yapısal özelliklerinin bilinmesi, onları anlamaya,...
  2. İçme suyunda doğal organik maddelerin giderimi

İçme suyu kaynaklarındaki doğal organik maddelerin zenginleştirilmiş koagülasyon yöntemi ile giderilmesi
  3. Fotokatalitik arıtmanın doğal organik madde

FFotokatalitik Arıtmanın Doğal Organik Madde Karakterizasyonu ve Dezenfeksiyon Yan Ürünlerine Etkisi ile ilgili tez.
  4. OZON ve BİYOFİLTRASYONLA DOĞAL ORGANİK MADDE GİDERİMİ ve DEZENFEKSİYON YAN ÜRÜNLERİ O

Kayıt no: 552461 Yer no: ty TD 2008 .A43 Ana giriş: Akçay, Mutlu Uğur Eser adı: Ozon ve biyofiltrasyonla doğal organik madde giderimi ve dezenfeksiyon yan ürünleri oluşum potansiyellerinin belirlenmesi / Mutlu Uğur Akçay. Yayım yeri: Eskişehir : Anadolu Üniversitesi, 2008. Fiziksel yapı: XII, 117 y. : resim + 1 CD-ROM. Notlar: Tez (yüksek lisans) - Anadolu Üniversitesi, 2008. Kaynakça:...
  5. Dogal ve yapay organik kirleticiler

atıksu ve arıtma çamurlarındaki zor parçalanır organik maddelerin özellikleri ve çevresel etkileri: hakkında bilgi lazım nerden nasıl bulabilrim slayt haırlamam gerekli ?